Кісіль Юлія

Що ж обрати з шампунів La'dor?

Що ж обрати з шампунів La'dor?

Привіт, сьогодні я хочу поділитись своїми враженнями від шампунів якими я користуюсь доволі великий проміжок часу, та маю своє чітке враження про кожний із них.

Що ж почнемо напевно з мого фаворита, який покорив моє серденько La'dor Moisture Balancing Shampoo

Вперше я його спробувала трохи менше ніж рік назад по рекомендації подруги. Купивши 100-мл мені спочатку здавалося що такого об'єму мені вистачить на 2-3 миття, та яке було моє здивування коли мені його вистачило на цілий місяць. Тому я була приємно здивована його економічністю.

Тому для мого волосся він ідеальний, бо втілив все що я шукала

+ПЛЮСИ

  • дуже економічний (з моїм використанням 530-мл мені вистачило на 7 місяців) P.S. мию шкіру голови двічі кожні 3-4 дні та на 1 миття вистачає лише 3 натискання помпи
  • мінімалістичний дизайн
  • надійна помпа закрутка (зручно брати з собою та не переживати що щось витече)
  • відсутній аромат, можливо це чисто моя думка, але я вважаю що краще коли шампунь не має аромату або ж він мінімальний
  • не пересушує шкіру голови
  • не обтяжує корені волосся
  • гарно промиває
  • існує у двох об'ємах - 100 та 530 мілілітрів

- МІНУСИ

  • для мене їх просто не існує

Тож перейдемо до іншого шампуню, а саме La'dor Keratin LPP Shampoo

Купувала його, бо попереднього не було та мала бажання спробувати ще шампуні від La'dor

Має злегка маслянисту текстуру схожу трохи на густу олію, але при нанесенні змінює свою текстуру на більш звичну до шампуню

+ПЛЮСИ

  • гарно промиває шкіру голови та змиває залишки стайлінгової косметики з довжини волосся
  • не викликає подразнення
  • має схожий мінімалістичний дизайн упаковки
  • існує у трьох форматах та об'ємах - 150 мл, пляшка 530 мл та Refill (запасний блок) 530 мл у м'якому пакеті

- МІНУСИ

  • має не такий економніші витрати як у претидента вище, через текстуру
  • через більшу густоту та маслянистість його складніше видавити через помпу, бо вона складно підіймається

ВИСНОВКИ:

Обидва шампуні виконують свої функції, а саме :

  1. добре очищують шкіру голови
  2. не викликають подразнення
  3. не пересушують шкіру (це особливо важливо для власниць сухої шкіри голови)
  4. вимивають залишки стайлінгової косметики з волосся (лак, пінка, сухий шампунь)
  5. економічні

Тому на мою думку вони варті своїх грошей

Кісіль Юлія
4
Підписники
0