Natalia

#testmakeupclub

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub

Цього разу мені пощастило тестувати такий бажаний набір Matrix по догляду за волоссям 😍

Уже тиждень тестую і результат досить помітний, після літнього вітру та сонця просто ідеальне відновлення та живлення.

1.💚Шампунь для зволоження волосся

Matrix Food For Soft Hydrating Shampoo

Гарно піниться, добре очищає, і має дуже приємний аромат, я завжди мию голову шампунем 2 рази тому що перше миття видаляє бруд, , а під час другого підходу використовую уже меншу кількість шампуню, подобається ефект чистої голови.

2.💚Кондиціонер для зволоження Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner кондиціонер наношу завжди після миття голови на 5-10 хв, це бездоганний другий етап рутини догляду за моїм волоссям, Matrix дуже мені подобається запах, та мягкість і легкість розчісування, структура самого кондиціонера легка кремова.

3.💚Маска для інтенсивного живлення та зволоження волосся.

Matrix Food For Soft - ця маска має має приємну оксамитову текстуру, ефект салонного фогляду, я на очищене вже волосся щедро нанесла маску на 20 хв під вакуумну шапочку, феном 10 хв теплом подула і 10 хв під полотенцем, добре змила водою - і це просто кайф (маску обов'язково куплю повний об'єм )

Ефект як після салонного догляду.

4.💚Це моя любов з першого використання -

Мультифункціональний спрей-догляд для волосся 20-в-1 наношу я його на вологе волосся, не багато просто розпилюю по довжині, розчісую і починаю сушити, так як в мене пряме волосся, то він просто для мене ідеальна знахідка без якої я вже не може, класно забирає пухнастісь, розгладжує волосся ідеально, аромат тримається до наступного миття. Обов'язково хочу купити повний об'єм.

Вперше познайомилася із брендом Matrix і дуже приємно вражена якістю та ефективністю.

Дякую Makeup Club за таку чудову можливість спробувати щось нове та цікаве.