Вікторія

Дві сиворотки від Cos De Baha які обіцяють допомогти від акне

Дві сиворотки від Cos De Baha які обіцяють допомогти від акне

Отже, літо, сонечко та морозиво в великих кількостях змусило мене повернутися до боротьби з акне. Я ним вже давно не страждаю, хіба раз на місяць пара штук десь може надутися. Шкіра в мене склонна до сухості, а тут ще і прищі на підборідді та щоках повиповзали 😢

Отже, вирішила боротися з ними сироватками. Першою у мене з'явилася зелена з азелаїновою кислотою та ніацинамідом. Я залюбки нею користувалася тиждень-півтори, а потім помітила, що в складі є ретинол, від якого я тимчасово змушина відмовитися. Тому довелося придбати іншу сироватку з саліциловою кислотою, фіолетову. Покористувавшись нею три тижні, можу поділитися своїми враженнями

Склад сироваток:

Зелена:

Азелоїнова кислота 5% - допомая від пігментації та куперозі, також має протимікробну дію для боротьби з акне

ніацинамід 10% регулює выработку шкіряного жиру, а його антимікробні и протизапальні властивості зменьшують активність бактерій, які провокують акне, зменьшують почервоніння, загоюють ранки

саліциловою кислота - поборьба з акне

Хінокітіол - добувається з хвойних порід, має протимікробну та протизапальну дію

ретинол скорочує вироблення підшкірного жиру, таким чином пори меньше забиваються

гіалуронова кислота - зволоження

масло чайного дерева - протимікробна, антибактеріальна, протизапальна дія

Фіолетова:

Саліцилова кислота 4%

Ніацинамід

Екстракти алоє, рози, лаванди, камелії, меліси - я так розумію, мають заспокоїти шкіру.

Як бачимо, у зеленої склад набагато цікавіший.

Що по моїм враженням?

Мені більше сподобалася зелена неочікувано. Після другої використання на ранок виявила два нових надутих прищі. Але це вона витягла два підшкірника, до яких в мене жодна кислота взимку не діставала. Мені дія зеленої сироватки сподобалася, за тиждень використання кожного вечора, шкіра дійсно стала чистішою, новенькі прищики швиденько підсохли та зникли безвісти. Фіолетова сироватка на мене не призвела ніякого враження. Ну може трохи підсшує прищі, але так собі, слабенько. Може їй вже мало роботи було після зеленої, але якось не дуже

Зеленій я б поставила 10/10

Фіолетовій 5/10

Дві сиворотки від Cos De Baha які обіцяють допомогти від акне
Дві сиворотки від Cos De Baha які обіцяють допомогти від акне
Дві сиворотки від Cos De Baha які обіцяють допомогти від акне
Дві сиворотки від Cos De Baha які обіцяють допомогти від акне