Анастасія Фоміна

Кольорова база для гель лаку💜

Кольорова база для гель лаку💜

Не так давно я відкрила для себе український бренд Reglance,в якому я знайшла ідеальні по всім параметрам для себе каучукову базу та топ для гель лаку.Так як я роблю собі покриття сама,то я намагаюся обирати продукти,які будуть І хорошими по якості і зручними у використанні.Манікюр собі займає зазвичай більше часу,аніж покриття комусь,тому я віддаю перевагу кольровим базам.На цей раз я спробувала кольорову базу Reglance в 15 відтінку.

Кольорова база для гель лаку💜
Кольорова база для гель лаку💜

Це красивий ніжний пастельний бузковий колір.Сама текстура бази приємна,вона легко розприділяється,самовирівнюється,не затікає(однак у спеку варто працювати нею швидко),просихає вона теж добре,але я сподіваюся всі знають,що кольорові бази варто наносити тонкими шарами,а не одразу навалювати кілограм матеріалу.

Так виглядає ця база на нігтях,красиво та освіжаюче.Носилася база непогано,але якщо ваші нігті не укріплені таердим матеріалом,то не чекайте,що ця база буде тим самим матеріалом,який буде тримати нігті.База десь черещ тиждень,почала просідати і вже через два тижні почало здаватися наче покриття йде буграми.Звичайно просідання матеріалу це доволі розповсюджена проблема у базах і ця база теж не виключення.Також мінус цієї бази,це доволі яскраво виражений запах.Ті,хто робить манікюр напевно знає ,що іноді продукти мають доволі яскравий неприємний специфічний аромат,це не дуже звичайно((

В цілому я би із задоволенням спробувала інші відтінки цієї кольорової бази,бо сама якість продукту мені сподобалася.

*щодо манікюру може комусь буде цікаво,це в мене нарощення гелевими тіпсами ,про які в мене є окремий допис в описі,заходьте читайте там про все детально🫶🏻