Yana Osyka

Huda Beauty Haze Mini Liquid Matte Venus

Huda Beauty Haze Mini Liquid Matte Venus
Huda Beauty Haze Mini Liquid Matte Venus
Huda Beauty Haze Mini Liquid Matte Venus

Колір унікальний. Він є світлим помаранчевим персиком, але з розовинкою. Я намагалась знайти схожий колір. Робила ставку на Kaleidos, але не вгадала. Помада вже закінчується, і я думаю чи брати повний розмір.

Huda Beauty Haze Mini Liquid Matte Venus
Huda Beauty Haze Mini Liquid Matte Venus

Бо я в захваті як вона пасує до зелених макіяжів. Ніякий нюдовий беж краще не виглядає. І під синьо-фіолетові, і логічно під золоті, Venus всюди доречний. Нижче я додам макіяжі з цією помадою, починаючи з 2020-го року і ви побачите як вона підходить під різні кольори волосся. Це магія якась.

Стосовно формули. Матова, швидко засихає на губах, але дає час нанести все рівномірно. Насичено лягає при нанесенні першого шару. Як типова матова помада може сушити губи. Але я наношу спочатку бальзам для губ, а зверху продукт. Так вона довше засихає, але вуста не сушить. Стійко носиться протягом дня. Але після їжі все-таки краще підправити.

Зараз на ринку є дуже багато якісних матових помад. Вона не унікальна за формулою. Тут головне колір, а він неймовірний. Мабуть, за це варто купувати не бюджетні помади.