I like cosmetics

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Чесно, я не очікувала, що можу виграти бокс в рандомі. Але удача мені посміхнулась, й я отримала таку красу від Maybelline та Babe Laboratorios на тестування. Дуже дякую MAKEUP 🩷.

Дуже приємно, що поклали цілих 2 відтінки олівця. Адже можна обрати підходящий відтінок. Особисто мені ідеально підійшов 04-Medium Brown, на фото саме він (06 темніший, але теж мені пасує). Сам олівець тоненький, ним дуже зручно малювати брівки. Щіточка мені теж дуже сподобалась. Стійкість теж непоганна. Мінусів у олівця я не знайшла.
Моя оцінка: 10/10




  • Туш має гарний дизайн;
  • Має велику щіточку, але для мене вона не дуже зручна;
  • Туш має хорошу стійкість, не осипається протягом дня;
  • Туш додає об'єму, але, на жаль, не довжини;
  • Вії виглядають розділеними, взагалі без комочків;
  • Швидко та просто змивається міцелярною водою.
    Моя оцінка: 8/10

До боксу поклали аж 3 підводки (у відтінках Matte Black, Pitch Black, Pitch Brown).
Найбільше мені сподобалась підводка у відтінку Pitch Black(на фото я саме її використовувала).
Я раніше ніколи не малювала стрілки, але з цією підводкою у мене навіть вийшло. Стійкість у підводки-маркера чудова (найстійкіша з підводок - матова). Пензлик дуже зручний, ним легко малювати тоненьку лінію. Підводка не розтікається.
Моя оцінка: 10+/10

Я багато чула позитивних відгуків про цей бренд, тому дуже зраділа побачивши це олійне мило.
Засіб має приємний квітковий аромат, але насичений.
Консистенція у мила рідка, але при додаванні води починає пінитися.
Шкіра після мила для душу стає зволоженою та гладкою.
Моя оцінка: 10/10

Бальзам має приємний ванільний аромат. Текстура жирненька, але на губах відчувається приємно. Стійкість має середню. Губи стають зволоженими. Бальзам має чудовий склад.

Моя оцінка: 10/10