Missmili

Придбане за серпень💗💗💗

Придбане за серпень💗💗💗

1.Пінка від Bioderma-ще не тестувала,але бачила на нього багато позитивних відгуків,то маю надії,що підійде.

2.Бюджетна олійка для кутикули-бачила як в маршрутці,під час затору, дівчина втирала цю олійку у нігті,сама ідея доглядати за нігтями в транспорті-не для мене,але олійку піддивилася дійсно класну,бюджетну і зручну)

3.Гель для душу Dove антистресс-піниться так собі,але аромат -вогонь!Стійкий і залишається на шкірі,хочу парфуми з таким ароматом!💗

Придбане за серпень💗💗💗

4.Пілінг-скатка Esfolio-це вже втретє купую!Класний працюючий пілінг,який не травмує шкіру,класно вирівнює і розгладжує,а також дуже економний і вистачить надовго!

5.Віск для депіляції в домашніх умовах Italwax Solo-це скарб!До нього,в мене був також від italwax але в гранулах,і я його розтоплювала в тарілочці,він тянувся павутинкою,все було брудне....ну коротше мороки було багацько,а з віском Solo все швидко,зручно і не брудно)

6.Блиск від Maybelline в відтінку 002 Ice-то вже мій улюбленець,рука тянеться тільки до нього,прозорий,стійкий,не липкий,має приємний аромат і смак,дуже вдала знахідка!