Назарук Діана

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Я просто у захваті, усі продукти варті уваги. 😻

Сучасний та стильний флакончик, легкий за вагою та невеликий за розмірами, від і до зроблений із пластику, який не притягує до себе бруд та пил.
Обмежувач флакона легко випускає щіточку, але при цьому не навантажує її складом. Хоча, кінчик щіточки все ж таки захоплює з собою деяку кількість туші яку потім доводиться знімати об край горловини флакона, але я до цього вже звикла бо так працюють більшість туш.
Консистенція - не рідка і не суха, ідеальна, щоб відразу почати користуватися.
Аромат - не заявив про себе під час розкриття. Зараз у використанні його можна відчути тільки якщо піднести щіточку до носа. При фарбуванні вій я його не відчуваю.
Відтінок – 01 Very black (дуже чорний). Відповідає назві, яскравий, насичений, вугільний колір.
Туш робить дуже непогані подовження і об'єм. Добре розділяє вії, не склеює їх.
Робота з тушшю показала, що її можна нашаровувати, тому що вона не висихає на віях за лічені секунди.
Протягом дня туш не подразнює очі та не осипається. Легко змивається гідрофільним маслом або міцелярною водою.
-Переваги туші:
-Хороший обмежувач;
-Зручна щіточка;
-Правильна консистенція;
-Майже не відчутний аромат;
-Справді чорний відтінок;
-Можна нашаровувати;
-Не осипається протягом носіння;
-Легко видаляється;
-Не подразнює очі.
Хороша туш з якою дуже легко працювати.

Підводки у трьох кольорах:
800 - Brown;
801 - Black Matte;
810 - Black.
Між собою вони схожі.
Хороші підводки, лінії - тонкі, акуратні.
Не відбиваються, не тріскаються, не стираються, немає неприємних відчуттів на повіках (не створюють ефект сухості або чогось стороннього на повіках).
Дуже зручні та прості у використанні, зручно малювати будь-який вид стрілок, малюють дуже легко і рівно, можна провести як тонку, так і товсту лінію, не викликаючи дискомфорту в процесі нанесення макіяжу.
З приводу стійкості писати багато не буду, фарбую щодня і до вечора стрілки на місці.

Олівці у двох відтінках:
04 - Medium Brown має теплий підтон, більш світлий.
06 - Black Brown темно - коричневий без рижинки.
Чудові олівці для брів, дуже легкі у використанні, наносяться м'яко, без зусиль і особливих натисків.
Тоненький стержень чудово окреслює та заповнює брівки, можна легко регулювати насиченість ліній для природнього ефекту.
Дуже добре пігментовані і легко віддають колір.
За допомогою вбудованої щіточки можна створити форму брів і гарно розподілити колір.
Достатньо стійкі, витрачаються дуже економно.
Олівчики-топ 🔥 Я ними дуже задоволена!

Мені сподобався запах та текстура даного мила. Звернула увагу на склад, питань жодних, компоненти дозволяють саме делікатно очищати чутливу шкіру і після її зволожувати. Але не забуваємо, що це все ж таки не масло, яке наносиш після душу, а як гель для душу, який потрібно обов'язково змивати.
Текстура легка, масляниста.
Під час використанні утворюється легка піна. Змивається продукт дуже легко.
Так ось, до відчуттів після душу. Жодної стянутості, відчуття жирної шкіри, липкості чи плівки немає, шкіра приємна і м'яка, комфорт на всі 100%.
Аромат деякий час відчувається на тілі.
Витрата економна, Об'єму вистачить надовго.
Продукт чудово рятує сильно подразнену шкіру.
Для моєї шкіри підійшло просто ідеально, я дуже задоволена, що після душу не потрібно додаткових продуктів, щоб зволожити шкіру. Буквально за пару днів шкіра прийшла до нормального стану.

Помада звичайної форми, властива усім гігієнічним помадам. Маємо SPF 20. Не надто високий показник, але для губ підійде.
Помада має білий колір. Приємно лягає на губи, має ледь вловимий аромат.
Прекрасно захищає, зволожує, живить та відновлює шкіру проблемних губ. Поступово вбирається в губи, не лежить на них жирною дратівливою плівкою і не збирається в куточках губ, відмінно підійде алергікам чи людям, які не переносять запахи у косметиці.
При регулярному застосуванні губи завжди знаходяться в ідеальному стані.