Ulia Berna

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Мій відгук на чудовий боксик!

Бальзам -стік для губ з SPF 20 "Зволоження та живлення" Babe Laboratories. Бальзам дуже сподобався. Гарно зволожує губи. При нанесенні він наче тане. Має приємний аромат ванілі. Не липкий. Комфортний на губах.

Олійне мило для душу з формулою без води і лугів Babe Laboratories. Дуже приємне при нанесенні на шкіру. Гарно зволожує шкіру. Робить її мякенькою і шовковистою на дотик. Легкий аромат.

Фломастер-підводка для очей Maybelline New York Hyper Easy. Чесно кажучи зовсім не вмію малювати стрілки, тому до кінця оцінити продукт важко. Але цими фломастерами легко можна регулювати товщину стрілки. Всі три кольори інтенсивні.

По стійкості: Black та Matte Black більш стійкі. Brown злегкістю піддався спонжу з міцелярною водою.

Автоматичний олівець для брів Maybelline New York.

Ці олівчики, то любов. Середня стійкість. Легке нанесення, не роблять жорстких штрихів. Брови з ними виглядають натурально.

Я шатенка, і мені підійшли обидва кольори. Тільки Black Brown потрібно наносити менш інтенсивно.

Medium Brown коричневий без рижини.

Black Brown чорний, але не вугільно-чорний.

Щіточка дуже зручна.

Туш для об'єму та подовження вій Maybelline The Falsies Surreal Mascara. Туш має гарну, зручну, пухнасту щіточку. Гарно профарбовує вії, не склеює. Надає гарного об'єму та довжини. Але...вже через пару годин, наробила чорних кругів навколо очей. Змивається доволі легко.

#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub
#testmakeupclub