✨Олександра✨

#madeinukraine 💙💛

#madeinukraine 💙💛

З Україною в сердці ❤️‍)))

#madeinukraine 💙💛

Косметика Mayur то окрема любов ❤️

Це органічна та якісна косметика не за всі гроші світу. Саме цією фірмою користуюсь повсякденно на постійній основі. Перепробувала багато продукції цього бренду і це номер один з MastHave!

Олійка від ростяжок під час вагітності взагалі ТОП. Має цитусовий запах і ну дууже круто зволожує шкіру і робить її еластичною та пружною. А в сукупності зі скрабом можна взагалі спостерігати ВАУ ефект😍

Також можу рекомендувати: масла, гелі для вмиваня, скраби, шампунь та гель для душу 🧴

Тонуючий бальзам без аміаку

Зараз дуже популярно фарбувати чи тонувати волосся, змінюючи колір та відтінок.

В мене від зараз не освітлене і не крашене волосся (хоча фарба теж не тримається, рніше експерементувала), але різноманіття хочеться і тональний бальзам саме те!

Supermash Forte Vita Balm як на диво на моєму волоссі тримається близко 2 тижнів. Тому коли мені хочеться чогось новенького і не псуючи волосся я використовую саме цей бальзам, змінюючи лише відтінок💇‍♀️

Нажаль, на makeup.com.ua зараз цього тоніку не має в наявності 😔

Обожнюю за великий асортимент

Моє знайомство з брендом Mermade почалось під час пандемії, ще в 2020 році. Їх антисептики підкорили моє ❤️ свїми ароматомати. Протягом всього часу, фанатіючи від цієї ароматної косметики на тестувала майже всі смаки та всі їх лінійки.

Не сказати, звичайно, що всі засоби мені сподобались, деякі не подобались через запах.

Гідрогеливі патчі, відмінно спасали мене під час ранкових пійомів на пари. Дистанційка звісно круто, але сидячи в чотирьох стінах і ввсесь час за компютером я була схожа на панду 🐼

Зараз на Українському косметичному просторі з'являється все більше і більше цікавих продуктів! І багато з них ну дуууже класні! Тому кожен підбере щось для себе. 🇺🇦

  • Mareve
  • Sane
  • Mr.Scrubber
  • Домашній доктор
  • Shelly
  • Shakylab
  • Dr. Sante
  • Liora
  • Line Lab