✨Олександра✨

Мій негативний досвід 😫

Мій негативний досвід 😫

Начиталась і наслухавшись як позитивних так і негативних відгуків про бюджетну лінійку гель-лаків My Nail я в них дуже розчарована:(

Дані лаки не раз бачила у бʼюті салонах і що їми користуються майстри, але жодного разу не робила. Ось і вирішила замовити та затестити. Ще й на акційну ціну потрапила😋 раділа як дитина, що виграла джек-пот 🎰

Візуально всі баночки були гарно зараковані, ніякого неприємного запаху і плотної консистенції💅

Мій негативний досвід 😫

Як бачите по фото одним кольором я не зупинилась💅 Почала тестувати, зробила гарний манікюр та почала фарбувати. Лак виявився жахливим! Полосить, затікає та ще й погано сохне 😫

Ну списала перші 2 причини на свої «каряві» ручки та не вдалий день, але ж ні доробила досушила. Ніби все ок 👌 знову візуально не погано, але на наступний день прокинулась від страшного свербіння🥺 новколо нігтів водянки і самі пальці ніби побували в улику 🐝

Шкода подумала, знявши лак, та вилікувавши пальці, але ж не всі кольори можливо такі подумала😓🤷‍♀️

Чим я думала на той момент не знаю, але спробувала ц інші кольори💅😣

Ефект був той же + похід до дерматолога😏 Можливо це тільки в мене така проблема з цією маркою, не знаю, за 7 років такий досвід тим паче алергія були вперше:(