Netnikaveronika

Project pan

Project pan

PROJECT PAN - абсолютно нещодавно почула цей вислів, і я подумала: "О щось дуже круте і нове" Але

потім зрозуміла, що це виклик закінчити косметичні продукти. Я дуже давно цікавлюсь мінімалізмом тому намагаюсь робити лише обдумані і не імпульсивні покупки, не ходжу на шопінг задля покращення свого настрою. Я купую косметику, коли дійсно розумію, що продукт вже закінчився, або залишилось декілька використань.

Я займаюсь project pan вже більше пів року, але не розуміла цього. Я намагалася звернути фокус на продукти які вже закінчуються; ті, що мені не подобались, або вже набридали я віддавала мамі. Кажучи чесно , від купи косметики я відчуваю себе психологічно важко, на мене давлять уі терміни придатності, я не насолоджуюсь продуктом, а хочу скоріш виконати обовʼязок- завершити продукт, і як нагороду купити новий

1)Скраб Від Nivea- залишок відмітила на фото. Більше не повторю, зараз надаю перевагу спробувати ензимну пудру. Скраб досить добре працює, адзегивні частинки величенькі

2)Мініатюра Mr.Scrubber гель для вмивання з колагеном мені сподобався, текстура дуже легка, після Використання шкіра досить зволожена. Не вимиває до скрипу , я використовувала вранці під час вмивання після пробудження. Дуже круто працює разом з тоніком з цієї ж лінійки

3)Парфум Dior jadore це однозначно мій фаворит, поки що повнорозмірний флакон купувати не збираюсь, бо парфумів в мене ще багатенько

4)Бальзам Carmex- досить сподобався, вже його розрізала, адже не дуже зручно використати останки аплікатором. У холодну пору мої губки були без тріщин. А мій хлопець постійно зʼїдав його з губ. А у вас теж хлопці/ чоловіки їдять бальзами?

6)Консилер Кіко- вдячна консультанту за ідеальний вибір консилера. Залишився лише на стінках, але більше не буду купляти. Поясню свою позицію: 3,5 мл консилеру купувала за 399Гривень , на разі хочу купити консилер від Dior Bacstage 11 ml за ціною 1100-1400. Думаю більшість дівчат зроблять такий самий вибір у моїй ситуації

6)Крем для рук мені дарували, текстура приємна, швидко вбирається і не жирнить, не прилипає. Ососбисто для мене він нічим не відрізняється від інших кремчиків, у мене руки не пересихають, і взимку не страждаю