Христина

Маска Garnier банан🍌

Маска Garnier банан🍌

🍌Призначення: живлення, зволоження, пом'якшення, розгладження.

🍌Маска містить ліпіди та на 98% зроблена з компонентів натурального походження по веганській формулі.
В складі відсутні силікони.

🌼Мої враження: Ця маска з бананом має дуже ніжну консистенцію вона ніби йогурт з запахом солоденького зрілого банана🤤, але запах не настільки насичений як з ананасом він більш легкий. Ця маска легко змивається що дуже класно, бо не люблю маски які треба змивати аж 5 хвилин. Після використання волосся м'яке, зволожене, еластичне, приємне на дотик, гарно живить волосся, навіть пористе в'юнке як моє, надає блиск.
Ще добре використовувати як незмивний догляд, я беру краплю цього засобу розтираю у долоньках та легесенько проходжуся від кінчиків до середини довжини, волосся не обтяжене та не масне, гарно захищене та розгладжене, прибирає неслухняний пух.

Маска мені дуже сподобалася, мені здається що вона може приборкати навіть найсухіше волосся, в мене за все літо волосся стало більш сухим, а воно ще й пористе, як не старайся, а в спеку понад +35 на 100% волосся захистити просто не реально, тільки регулярний якісний догляд допоможе йому виглядати краще.

Дякую що читали мій допис, всім гарного волоссячка❤

Маска Garnier банан🍌