Missmili

Matrix SoСolor Beauty (Pre-Bonded Permanent)

Matrix SoСolor Beauty (Pre-Bonded Permanent)

Цього літа я вирішила зробити сама собі мелірування за допомогою спеціальної шапочки,в цілому вийшло непогано,але освітлене волосся потребує більше догляду та й пухнастість волосся після освітлення стала більшою.А за літо волосся ще більше посвітліло-вигоріло, тому вирішено в перший день осінні перефарбуватись в натуральний колір.

⬇️

Matrix SoСolor Beauty (Pre-Bonded Permanent)

Фарба від Matrix подобається тим що має об‘єм 90 мл і цієї к-сті вистачає на все волосся.

Моя помилка була в тому,що я використала окисник(3%) ще з старих довоєнних запасів,і він був простроченний(ніколи так не робіть☝🏻😂) тому фарба штиняла так що аж очі сльозились,але я мужньо витерпіла і результат мене цілком порадував!

Там де прядки були особливо освітленні то фарба взялась сіруватим відтінком,а там де натуральна база попелясто русявим.

Десь з рік тому я вже фарбувалась цим відтінком,але тоді в мене волосся не було освітлене,то колір вийшов дуже гарним попелясто-русявим і рівномірним.

В цілому колір мені сподобався,виглядає натурально.

Волосся після фарбування -гладеньке,рівне,блискуче,колір виглядає в цілому рівномірно,сподіваюсь змиється не дуже швидко)

Фото після фарбування⬇️