Daniela P

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub
#bestofthebestmakeupclub

Я 10 з 10, незважаючи на , те що нам диктує світ...

В мене є декілька зайвих кілограм, але це не заважає любити себе...

В мене не ідеальна посмішка, але це не заважає посміхатись...

В мене є розтяжки на тілі, але це не заважає одягати речі із відкритими руками чи відкритий купальник...

В мене є целюліт, але це не заважає одягати облягаючі наряди...

В мене маленький зріст (150см) , але в цьому моя особливість, я завжди виглядаю мініатюрно..

В кожної з нас є певна особливість, худенька чи пухкенька, немає різниці...

Кожна з нас особлива...✨

Кожну з нас є за що любити...

Дівчатка, любіть в першу чергу себе, тому що ви в себе одні❤️🫶🏻

Змінюйте свої думки, говоріть собі що ви красива... Робіть собі компліменти...

Навчайтесь, розвивайтесь, займайтесь танцями, гімнастикою і взагалі тим, що вам подобається... Займайтесь тим, що у вас добре виходить,і не намагайтесь бути кращими у всьому...

Ніколи нічого собі не жалійте, не економте на собі...

Влаштовуйте собі хоча б один день в місяць - день любові до себе...Приготуйте смачний сніданок, не поспішаючи випийте кави, зробіть свої улюблені бʼюті-процедурки і насолоджуйтесь...насолоджуйтесь кожним моментом 🌅....

Купіть собі, те про що давно мріяли і не відкладайте свої бажання на потім...

Створіть свої ритуали, що будуть наповнювати вас із середини...

Ніколи не забувайте про себе... У кожного свій власний шлях, ви не повинні оправдовувати чиїсь очікування...

Всі ми 10 з 10, незважаючи на те,що нам навʼязують інші, а для себе будьте навіть не 10 з 10, а 10000 з 10❤️

Порекомендую вам декілька книг, що допоможуть вам змінити своє ставлення до себе, прийняти та полюбити себе:

  • Жінка, яка має план. Мей Маск.
  • До себе ніжно. Ольга Примаченко.
  • Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось. Тара Шустер.

#bestofthebestmakeupclub