Pryk Lesia

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Так було не завжди ,бо я сама собі найбільший критик,сама себе булила і шукала до чого б ще причепитись. Я по-доброму заздрила людям ,в яких не було комплексів. Я не скажу,що зараз мене все повністю влаштовує,але змінилось ставлення до цього☺️.Бо як там кажуть:» Якщо не можеш змінити ситуацію – зміни своє ставлення до неї«🙈

Я впевнена,що до цього причетні люди,які є чи траплялись протягом мого життя і бачили те,на що я на жаль не звертала уваги.

Я 10/10 :

  • зі зростом 157 ,бо почуваю себе мініатюрною😍 і мені не приносить дискомфорту попросити дістати щось з верхніх полок у маркеті,навпаки приємно бачити,як чоловіки відчувають себе ще більш потрібними 🙈
  • з вагою 45 кг ,бо в мене такий обмін і я їм абсолютно все,що хочу(хоча всі хочуть мене нагодувати);
  • з проблемною шкірою,бо це спадкове. Раніше це доводило мене до сліз ,а зараз я працюю над цим. Нехай прищик і негоди,не роблять Вам в житті погоди🤞😂
  • зі зморшками,бо я емоційна і жива😜

І найголовніше я 10 з 10,бо я унікальна,як і кожна з нас🤍

#bestofthebestmakeupclub

І запамʼятайте :»Хто чим наповнений - той тим і ділиться. люблячий - любить, ображений - ображає.» …тому не зважайте на хейт чи булінг,бо проблема не у вас.