Винник Катерина

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Я 10 з 10, незважаючи на ранню сивину, яка зʼявилась у 22 роки. з якою я почала боротись частим фарбуванням, а нині "забила" на це і спокійно виблискую на сонці срібним волоссям.

Я 10 з 10, незважаючи на абсолютну асиметрію губ і шрам... спочатку я цього просто стидалась, потім навчилась за допомогою олівця та помади призовувати, а нині - це просто моя чергова особливість, яку я вже сприймаю без відторгнення.

Я 10 з 10, незважаючи на зменшені..., ні зниклі груди після вигодовування 2-х дітей😅 коли було C, які за 3 роки "здулись" до АА я була трохи не в гарному гуморі, мʼяко кажучи))) бо спочатку здавалось, що всі речі на вішаку виглядають краще,ніж на мені. Навіть хотіла збільшити їх. Але тепер - ні-ні-ні))) Я себе полюбила з новими вигинами та лініями.

Я 10 з 10, незважаючи на думки сторонніх. Я навчилась слухати, сприймати і любити себе такою, якою є. і не зважати на закиди сторонніх, їхні думки, "поради" тощо...

Я 10 з 10. Для себе . віднині і завжди. як і кожна з нас для себе коханої. Любіть себе.