krutoguuz

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Я 10 з 10 тому, що я працюю над сприйняттям себе.

Ще кілька років тому, я стидилася посміхатися, бо в мене були криві зуби. Вважала себе товстою через те, що набарала 5 кілограмів через стрес від переїзду в 15 в нову країну. Не любила фотографуватися в компанії та й взагалі, бо вважала, що не гарна, що ніс сильно гострий, волосся сильно посічене, тому що не було такого макіяжу, як у інших дівчат.

Найбільше моє переосмислення та зміна сприйняття себе відбулася коли почався карантин.

Я почала приймати себе такою, як я є та вдосконалюватися.

Я зрозуміла, що в мене класна фігура, крутий зріст, колір волосся про який багато дівчат тільки мріють, гарні та пухкі губи, іноді більш видимі іноді менш видимі скули. В мене є своє бачення життя, стилю одягу і тд. Не корити себе за якийсь неправильний рух чи вчинок. В тебе може бути неідеална шкіра або волосся, але це не робить тебе менш привабливою та не цікавою особистістю.

Бути справжньою насамперед дуже важливо з самим собою, бо якщо ти починаєш знецінювати себе, свої вміння, свої риси тіла, і тд ти втрачаєш свою індивідуальність. Іншим буде дуже легко буде переконати, що ти поганий, не красивий, не такий як хтось хоче.

Вір в себе, люби себе і будь 10 з 10.

Ти найкраща/ий просто знай це.

А найголовніше ти неповторна особистість!

Ці фото з 1 в моєму житті фотосесії, яка була рік тому)

#bestofthebestmakeupclub