Анастасія Царьова

#bestofthebestmakeupclub

#bestofthebestmakeupclub

Я думаю, як і кожна з нас, я пройшла величезний шлях (і досі його проходжу) у прийнятті себе, без порівнянь з іншими.

Але якби не хотілось, все таки ми всі різні і всі прекрасні.

Я завжди була об'єктом цькувань, незадоволення та задзрощів. Ох, якби тільки я це тоді розуміла. :(

Навіть була ситуація, одна з тисячі, коли ''подруги'' яким я довіряла і в прямому сенсі приводила додому, мене обікрали. :( А все через мою дитячу наївність. 💙

Батьки завжди знецінювали мої успіхи і любов'ю до себе навіть не пахнуло. :( Ба більше, я себе ненавиділа, хотіла втекти з дому і взагалі не жити. :(

Але маленька дівчинка виросла, незважаючи на глузування дощо зовнішності, розміру грудей, окулярів, котрі і досі з гордістю ношу. :) (Жаль фото у них не знайшла) ;) 💚 Маленька дівчинка зрозуміла, що всі ми різні і якщо не я, то точно ніхто мене не полюбить! Любов до себе повинна проявлятись навіть у простих речах. ;) Тому 10 з 10 не тільки мені, але і всім жінкам! ;)

10 з 10 кожній з нас, котра така по-своєму особлива, унікальна та прекрасна! :)

10 з 10 тій, котра стала мамою, витримала цей нелегкий шлях від безсонних ночей до першого ''мама'' і до того моменту, коли твоє чадо вже зовсім не маля. :) 🧡

10 з 10 тій, котра вибрала кар'єру заради себе! Яка досягнула успіху, стала на п'єдестал і заслуговує на повагу всіх оточуючих. 💜

10 з 10 тій, котра просто є ЛЮДИНОЮ, з великої букви, тій, котра допомагає, жертвує собою та просто не взмозі по-іншому.

1000 з 10 кожній з нас! 💕💕💕💕💕💕