Аріна Дацюк

Серія Fanola Nourishing - догляд для волосся з запахом ванільного морозива

Серія Fanola Nourishing - догляд для волосся з запахом ванільного морозива

Я звернула увагу на шампунь цієї серії ще в магазині Eva і закохалась в аромат - про нього можна говорити довго 🤤 Це ніби ванільне морозиво або цукрове печиво до кави Довго читала відгуки і наважилась на придбання всієї серії.

Моє волосся - освітлене, сухе, ламке по довжині, шкіра голови - схильна до жирності 👩

Тому довго сумнівалась стосовно шампуню, "живлення" в назві могло стати причиною надлишкової жирності. Але шампунь з задачею очищення справляється на всі 100% - волосся вимилось до скрипу, 2 дні після миття спокійно ходила зі свіжими, об'ємними коренями.

А от маска із задачею живлення справилась на моєму волоссі на "трієчку", тому я трохи розчарована😕

Запах від маски на волоссі залишається ненадовго, та і наживлегкого, наповненого волосся я не побачила, але коли розібрала склад - все стало на свої місця і очікувати від цієї маски результату я перестала. Тепер це не більше ніж кондиціонер.

Нажаль, і спрей залишив в мене дуже двоякі враження - з 10 заявлених виробником ефектів саме на своєму волоссі я помітила лише полегшення розчісування і укладки.

Тому, ця серія мене розчарувала

а вам як?