Мотиженець Тетяна

Без видимого ефекту притрушеного) волосся з інтенсивним ароматом, але врятує в екстреній ситуації.

Без видимого ефекту притрушеного) волосся з інтенсивним ароматом, але врятує в екстреній ситуації.

Вітаю🌿
Сьогодні я хочу розповісти вам про Сухий шампунь для жирного волосся
Schauma Miss Fresh Dry Shampoo.

🌼🌼🌼
Використовую його дуже рідко. Він має доволі інтенсивний запах. І вивітрюється він порівняно не швидко.
Моє волосся темне. Ніяких видимих слідів на волоссі від нього не залишається. Ніякої припитеності. Шкіра голови у мене жирного типу.
Спосіб використання:
1. на свіжо вимите волосся нанести даний шампунь, на корінь звісно. Але для людей, які полюбляють відчуття свіжовимитого волосся тут буде великий мінус, тому що є відчуття присутності чогось стороннього. Із таким методом волосся дійсно довше залишається чистим, на другий день воно в кращому вигляді ніж зазвичай. Але цей нав'язливий аромат і відчуття припорошеного волосся мене не влаштовує. Тому користуюся таким методом дуже дуже рідко.
2. інший варіант- замаскувати жирне волосся. Нанести його зранку на другий день після миття. Кардинально ситуацію він не змінить, але відносно покращить загальну картинку. І трішки переб'є ваші парфуми)) Аромат інтенсивний але приємний. Якщо наносила шампунь на третій день після миття то він навпаки забруднює і нічим не рятує зовнішній вигляд. Відчуття доволі неприємні, один раз пробувала і зрозуміла що ні.
Загалом сухий шампунь потрібна річ для дівчат із жирним типом волосся. Це недорогий але дієвий шампунь. Головне що не залишає видимих слідів (по тактильних відчуттях звісно присутність відчувається) + справляється із своєю функцією. Тому рекомендую.👍🏼

Без видимого ефекту притрушеного) волосся з інтенсивним ароматом, але врятує в екстреній ситуації.
Без видимого ефекту притрушеного) волосся з інтенсивним ароматом, але врятує в екстреній ситуації.