Оla Melnik

Мій відгук на Слайм гель для душу What a Melon + Цукровий скраб для тіла MERMADE What a melon

Мій відгук на Слайм гель для душу What a Melon + Цукровий скраб для тіла MERMADE What a melon

Слаймовий гель для душу Mermade What a Melon з алое:

Слаймовий гель для душу з неймовірним ароматом кавуна — What a Melon! Він дбайливо усуває забруднення і дарує відчуття комфорту, заряджає бадьорістю .

Нова для мене консистенція у вигляді слайму. Маленької горошиви вистачає на все тіло , добре піниться . Та запах тримається протягом дня.

Делікатні ПАР ефективно видаляють надлишок себуму, забруднення. У складі продукту є екстракт алое, який пом’якшує та загоює шкіру.

Мій відгук на Слайм гель для душу What a Melon + Цукровий скраб для тіла MERMADE What a melon

Дівчата це просто знахідка

Цукрові кристали видаляють ороговілі клітини, роблячи тіло ніжним і гладким.

Рисова матуюча пудра і насіння полуниці - це природні ексфоліанти - делікатно очищають шкіру і активізують процес регенерації клітин.

Амінокислоти з олії жожоба насичують її вологою, вітамінами та захищають, не залишаючи неприємного відчуття липкості.

Вони надають шкірі пружності та заспокоюють роздратування.

Цей набір став моїми улюбленцями для тіла на даний момент. Цей аромат кавунам хочеться зʼїсти .

Дякую за перегляд, красуні❤️