Missmili

Тестуєм філер від Farmstay

Тестуєм філер від Farmstay

Взагалі,я люблю всякі штуки для волосся,але останнім часом - часу зовсім не вистачає,тому мій догляд це шампунь-кондиціонер і раз в тиждень маска для волосся.

Був настрій спробувати щось новеньке,тому обрала філер від Farmstay.Таку пляшечку на одне застосування придбали за 40 грн

Тестуєм філер від Farmstay

- нормалізує гідроліпідний баланс шкіри голови;
- забезпечує захист від випадіння та появи посічених кінчиків;
- зволожує і живить волосся по всій довжині, заповнюючи собою порожнечі;
- підвищує захисні властивості і створює додаткову оболонку від впливу навколишнього середовища;
- додає шовковистість, робить волосся розсипчастим і пружним;
- забезпечує клітини епідермісу вітаміном Е;
- мінімізує вплив ультрафіолетових променів;
- активізує регенераційні процеси, а також ріст нових волосків;
- береться з лупою;
- робить пігмент волосся яскравішим і насиченим

Спосіб застосування такий як і в звичайних філерів-змішати 1:1 з водою до утворення консистенції маски,нанести на вологе чисте волосся,почекати 10-20хв і змити.Можна також прогріти феном,або одягнути термошапочку,або просто укутатись теплим рушником для кращого еффекту.

Запах у філера мені нагадує перебродивші фрукти,не нав’язливий,консистенція після змішування з водою не дуже густа,як на мене навіть рідка(хоча робила все по інструкції),самої маски вийшло небагато,мені ледь вистачило на довжину,а на більш довге і густе волосся треба мабуть всі дві пляшечки.

На корені засіб я не наносила,бо вважаю що то якось не комільфо,особливо якщо шкіра голови жирного типу,як в мене.

Тому розкажу,що по еффектам саме по довжині:

Після філера волосся легко розчесується і вкладається

Воно дуже гладеньке,шовковисте,розсипчасте і блискуче

Волосся не електризується і не пушиться

На рахунок боротьби з лупою-тут спірне питання,бо на корені не наносила.

А от на рахунок насиченості пігмента -то дійсно так,я думаю,що це того,що філер зволожує волосся і надає блиску,тому здається що волосся стало по кольору яскравішим.

Засіб діє як хороша маска,волосся після нього виглядає доглянутим і здоровим.

Мені сподобався засіб,непогана заміна звичайним маскам для волосся!