J I N N Y

Корисне відновлення нігтиків після гель лаку

Корисне відновлення нігтиків після гель лаку

Раз в рік я відновлюю нігті після використання гель лаку. Відновлення триває місяць-півтора.

Використовувала багато різних засобів, але найбільше користі приносять ці двоє улюбленців:

1. Засіб для відновлення нігтів з кератином NUB Nail Restorer

Його необхідно наносити на чисту нігтьову пластину. Засіб містить кератин – головний будівельний компонент для всіх епітеліальних тканин. Ефективна відновлювальна формула продукту, збагачена корисними для здоров'я нігтів вітамінами і мікроелементами, забезпечить вашим нігтям інтенсивне зволоження, зміцнивши їх структуру.

2. Зміцнювач нігтів Frenchi. Цей продукт збагачений протеїном шовку, а також вітамінами А, В5 і важливими мінералами. Засіб відновлює еластичність, гладкість і пружність нігтьових пластин, а також зміцнює структуру і вирівнює рельєф нігтиків. Завдяки натуральним мікроелементам, зміцнювач допомагає уникнути розшаровування нігтьових пластин і чудово захищає нігті від ламкості та дрібних пошкоджень. Завдяки цьому засобу ви зможете вдаватися до різних сучасних манікюрних процедур, не турбуючись про їх наслідки для здоров'я нігтів.

Наношу його після кератинового засобу 2 рази на тиждень. Зтираю тільки БЕЗАЦЕТОНОВОЮ змивалкою, бо по іншому класного ефекту ви не отримаєте.

Корисне відновлення нігтиків після гель лаку