Natalia

#parfummakeupclub

#parfummakeupclub
#parfummakeupclub
#parfummakeupclub
#parfummakeupclub

Важко було обрати свої топ 3 любимі парфуми, але все ж таки вони є в моєму парфумерному гардеробі ✨
1. Mary Kay Cityscape🤍 - це у мене уже 4й флакончик , досить стійкий, свіжо квітковий , користуюся я ним з 2016 року, легкий, елегантний аромат, натхненний архітектурою і життям мегаполісу.
Верхні ноти: бергамот, рожевий перець, червона смородина, абрикос, листя фіалки
Середні ноти: свіжа орхідея, абсолют неролі (квітів помаранчі), півонія, флорентійський ірис.
Нижні ноти: сандалове дерево, слива, мадагаскарська ваніль, ангеліка, амбра.

2.Sergio Tacchini I Love Italy 🤍
Це новий для мене парфум, яким я почала користуватися досить не давно, але так полюбила сильно цей аромат 💘 що додаю його до своєї щасливої та любимої топ трійки.
Це Квітково - фруктовий аромат, легкий, досить стійкий.
Верхні ноти: Сицилійський мандарин, Неролі, Сицилійський лимон та Малина.
Середні ноти: Дамаська троянда, Магнолія та Конвалія.
Базові ноти: Мадагаскарська ваніль, Амбра, Пачулі, Мускус та Вірджинський кедр.
Цей аромат ідеально підходить для літа та пізньої весни.

3.Lolita Lempicka Mon Premier 🤍
Це солодкий парфум, квітково - фруктовий у моєму парфумерному гардеробі з 2019 року - він наче соковитий заборонений фрукт із самого серця чарівного лісу, який водночас володіє гіпнотичним і наркотичним ефектом.Спочатку підкорює свіжо-солодка комбінація, до складу якої входить плющ, бодян і черешня. Ноти серця - ароматичний солодкий з ніжною есенцією фіалки, амарилісу й ірису. Структура аромату п'янить акордами ванілі, шоколаду, мускусу, ветіверу та бобів тонка.
Для мене - Духи – це одяг, якого не знімають 🥰
Дякую за увагу ♥️