KsuLv

Vichy Dercos Anti-Pelliculaire не дасть лупі шансів!

Vichy Dercos Anti-Pelliculaire не дасть лупі шансів!

Привіт, дівчулі 🤗

Маю не надто виграшний тип волосся: жирне в корені і сухе на кінцях, тому потрібно постійно балансувати.

Тривалий час моїм улюбленим шампунем від лупи був усім відомий шампунь Сульсена. Чудове співвідношення ціна/якість. Вимиває волосся "до скрипу", зменшує жирність шкіри, усуває лупу. Правда запах полюбиться не всім. Згодом до шампуню розвинулося звикання, що змусило шукати якусь заміну.

Трихолог порадила Vichy Dercos Anti-Pelliculaire. Але! Він вам точно не підійде, якщо маєте сухе волосся! Шампунь розрахований для жирного і змішаного типу.

Коротко про склад:

✅ дисульфід селену - неорганічна сполука, з протигрибковою і протисеборейною дією;

✅ саліцилова кислота - усуває ороговілі клітини, проникаючи у глибокі пласти дерми та приглушуючи утворення дерматологічного сала;

✅ вітамін Е - зволожує та відновлює шкіру голови, запобігаючи утворенню лупи;

Мої враження після застосування протягом 2 місяців: (спочатку через день протягом місяця, далі перейшла на профілактичне застосування 1 р/тиждень):

гарно очищує шкіру голови;

✅ відлущує епітелій, чим профілактує появу лупи;

✅ зменшує жирність шкіри;

✅ має специфічний запах, схожий на Сульсену 😅 (думаю це дисульфід селену так пахне).

Отже, шампунь виконує всі поставлені обіцянки і гарно діє, навіть якщо до Сульсени відбулось звикання. Єдиним мінусом для мене стала ціна, яка в рази вище Сульсени.

Дякую за увагу!