Fraulein

#parfummakeupclub

#parfummakeupclub

Я не можу назвати себе парфманіяком, але і не вважаю свою колекцію маленькою) Вибираю лише за своїми відчуттями, чи подобається, чи приємний. Більше люблю солодкі аромати, з нотами фруктів, особливо подобається ваніль у парфумах.

Але при цьому можу спокійно вийти на вулицю без них.

Для мене ці масляні парфуми стали справжнім відкриттям у світі парфумерії та арабської косметики.

Більш детально про них я писала тут https://club.makeup.com.ua/post/16634/

Ідеальний зігріваючий аромат на осінь.

Я дуже рекомендую вам звернути увагу на ці ролики🖤

Так, це звичайний Ейвон)) Але я повторюю його вже втретє.

Це такий "люксовий" аромат, не простий. Теплий, огортаючий, мускусний, ягідний, в ньому чути трохи ванілі.

Усі ноти зливаються воєдино.

Особисто для мене це універсальний аромат. Майже на всі випадки життя та будь-яку пору року і доби. Він гарно і доречно звучить навіть спекотного літнього дня, не душить. А осінніми днями огортає теплом, стає спокійніше, зручніше.

Я можу не задумуючись схвалити флакон і нанести, коли поспішаю. Він дуже компліментарний, жіночний.

Купила їх випадково в дьюті фрі. Це був набір з трьох мініатюр по 7,5 мл ароматів Tease.

Усі вони схожі між собою, але найбільше сподобався саме чорний.

Він солодко-томний. Огортаючий, з нотками ягід, пудровий, але водночас свіжий.

Він завжди підіймає мені настрій. Такий глибокий, його хочеться вдихати знов і знов🖤

Але є значний мінус - вони не стійкі. На собі я їх відчуваю лише 2-3 години.

Може, у когось були такі повнорозмірні, як у них зі стійкістю? Чи варто купувати?