Вікторія

Покупка під впливом клубу, яка стала моїм маст-хевом

Покупка під впливом клубу, яка стала моїм маст-хевом

Купила цю маску по численним рекомендаціям дівчат з клубу і не пожалкувала. Запах - просто супер. на голодний шлунок краще не використовувати))

Про неї вже сказано дуже багато. Розкажу, як її використовую я, для ефекту ВАУ:

1. До миття волосся наношу цю маску. Можна трохи змочити волосся. Розчісую, роблю гульку, під шапочку і хожу така красива, займаюся своїми справами

2. Мочу волосся, маску не змиваю, наношу на коріння шампунь, промиваю. І змиваю все разом.

3. Наношу маску, розчісую, трохи жамкаю. Залишаю ще хвилин на 5, поки роблю інші банно-душові справи, змиваю.

4. Після миття на мокре волосся, з якого ще стікає вода, наношу трохи засобу, розчісую, жамкаю, щоб зробити кучері і потім вже закутую в полотенце. Як раз зайва кількість маски залишається на рушнику.

Після цього вже засоби для укладки не сильно і треба. Можу хіба трохи масла нанести, щоб було ну ващее гарно

Маска супер. Ціна - то взагалі. Мені цього відерця при отакому використанні вистачило на місяць. Я мию голову через день. В мене сухе, фарбоване, іноді вьюнке волосся. Якщо досі чомусь не пробували цю маску - біжіть купляйте, вона того варта)

Покупка під впливом клубу, яка стала моїм маст-хевом
Покупка під впливом клубу, яка стала моїм маст-хевом