Fraulein

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Дякую команді Makeup за можливість тестування та знайомства з новими брендами 🖤

Дуже приємний, смачний аромат - цитрусові шкірочки у карамельному сиропі. Він досить огортаючий , "об'ємний". Заповнює усю ванну кімнату.

Мені він здається ідеальним засобом на осінньо-зимовий період. Після важкого та насиченого дня.

Він добре повниться, трохи густіше за консистенцією, аніж звичні гелі для душу. У зв'язку з цим, його розхід буде трохи менше.

Взагалі, чудовий засіб. Це перше моє знайомство з брендом.

Почну з того, що сподобалось найбільше.

Patchouli figue

Цей аромат сподобався найбільше з усіх. Його відразу забрав собі чоловік😄

Томний, огортаючий, з декотрим солодко-пояним шлейфом. На моїй холодній шкірі звучить досить просто, а ось на гарячій чоловічій починає "грати" - він неймовірно смачне пахне! Ідеальний варіант на осінь.

Аромат унісекс.

В ньому не чути багатогранні переливи, він звучить майже однаково весь час на шкірі.

Absinthe Gaїac

Я чую в ньому прянощі з маленькими червоними ягідками, а десь далеко хтось фарбує😄 Це тому, що в піраміді є полин, шкіра, троянда та мускатний горіх.

Datura Amaretti

З першого подиху нагадав аромат ландишу у кисло-солодкому соусі. Різким був десь півгодини. Потім трохи заспокоївся, розкрився більш солодко.

На собі чула його не довго.

Rose Agathe

Роза з зеленим, соковитим листям серед пахучого поля з лікувальними травами. Тут чути персик та герань.

Смачний, але явно не мій аромат.

Delicate concealer

У мене у відтінку 03. З жовтуватим підтоном.

Спочатку здалося, що буде трохи затемний, але зараз у мене засмагла шкіра, то підійшов ідеально.

Легко розтушувався і пальчиком, і пензлем.

Perfect eyeliner

Наносилася без проблем. Зручний пензлик, яким можна легко намалювати потрібної форми стрілочку.

Досить швидко підсохла, не відпечаталась на повіці. Без проблем змилася міцеляркою без "ефекту панди".

Фізичного дискомфорту не приносила, я її взагалі не відчувала на повіці.

Підводка🖤

Під кінець дня трішки "підпливла" та ледь посипалась.

Але загалом, шикарна бюджетна підводка на кожен день.

Консилер🖤

Не зкатався у морщинки. Залишився там, де його нанесли. Не окислився, не викликав подразнень та інших алергічних реакцій.