Іванова Анастасія

Мої «пусті баночки» за серпень і вересень.

Мої «пусті баночки» за серпень і вересень.
  • догляд за волоссям Matrix

Шампунь для гладкості неслухняного волосся Matrix Mega Sleek Shampoo 300ml

  • Кондиціонер для гладкості неслухняного волосся Matrix Total Results Mega Sleek Conditioner 300ml

Оцінка догляду 8,5/10

Шампунь класна мені підійшла, дійсно трохи розгладжує волосся. Непоганий склад . Приємний запах. Кондиціонер не сильно «жирний» ефект нормальний , але були і кондиціонери з кращим ефектом.

  • Дезодорант спрей антиперспірант

NIVEA Pearl & Beauty Deodorant Spray

Звичайний . Нічого особливого. Склад середній , є питання. Але в цілому норм . З заданою задачею справляється.

оцінка 7/10

  • Сухий шампунь Batiste

Сухий шампунь

Batiste Dry Shampoo Clean and Classic Original

Плюси дає ефект обʼєму та не обтяжує волосся . З мінусів для мене запах- він досить специфічний , мені не подобається, але це індивідуально. Багато від кого чула , що волосся після застосування стає «білим», але в мене такого не було , бо застосовувала правильно . Ціна бюджетна.👐🏻

оцінка 9/10

La Roche-Posay Lipikar Gel

Очищаючий гель для душу для нормальної та схильної до сухості шкіри

Універсальний засіб . В описі сказано що можна використовувати навіть доя купання дітей , але гель дуже щіпає очі. Можна використовувати навіть , як гель для душу . Якщо наприклад , у вас чутлива шкіра - то цей засіб класно підходить. Мініатюрка дуже схожого засобу тому розписувати не буду .

оцінка 8/10

Догляд за волоссям luxliss

Кератиновий шампунь для домашнього догляду

Luxliss Keratin Daily Care Shampoo

Нормальний шампунь . Мені матрікс сподобався більше . Шампунь дуже важко змити- текстура досить незвична . Але це індивідуально тому думаю не у всіх так 🙌🏻 . Склад більш менш нормальний

Кератиновий кондиціонер для домашнього догляду

Luxliss Keratin Daily Care Conditioner

  • Класний кондиціонер . «жирний»- помʼякшує суперово . Я дуже задоволена . Але ця лінійка досить дорога для цих засобів .

оцінка 7/10

сподіваюсь , що пост був корисним .

0
0