Victto Ria

Культовий, бажаний і палко-коханий: інструкція, історія кохання і твіст вкінці.

Культовий, бажаний і палко-коханий: інструкція, історія кохання і твіст вкінці.

Історія створення:

Народжений у далекому 1997 році, Double Wear Stay-in-Place Makeup став миттєвою класикою. Першим обличчям продукту стала модель Елізабет Герлі, що уособлювала гламур 90-х. Продукт позиціонували, як той, що дарує «свіже, стійке обличчя» з формулою без олії, довготривалим покриттям та м'яким матовим фінішем.

Моє перше знайомство з продуктом сталось в 2017 році. З тих пір, вірна цьому тону і не знаю котра це за рахунком пляшечка.

На відпочинок у Єгипет я взяла із собою пробник, що дістався після чергової покупки. Матовий тональний крем, що ідеально перекриває недоліки, ствоює рівномірний тон обличчя НЕ дає ефекту маски.

Яким було моє здивування, коли цей тон витримав усе і майже як ідеальний partner in crime залишився стійким і вірним: не потік й залишився протягом цілого дня.

Повернувшись додому я отримала запрошення відвідати макіяж-сесію від Estee Lauder в одному з магазинів. Сказати що я полетіла туди - це нічого не сказати.

Double Wear Stay-In-Place може стати випробуванням для початківців і не дарма, але він залишається улюбленцем візажистів і наречених усього світу і як сказала одна блогерка: " Впевнена, в світі існує жінка з татуюванням Double Wear"

Інструкція з користування від візажистки бренду.

  1. Добре підготовлена шкіра: зволожена сировоткою та поживним кремом ( легким праймером тут НЕ обійтись)
  2. Важливо наносити швидко, оскільки тон застигає і пудрується
  3. Наносити тон маленькими ділянками і тонким шаром рительно пропрацьовувати в шкіру.

Оце так поворот

Класична текстура Estee Lauder Double Wear Stay-In-Place Makeup SPF 10

  • рідка
  • цупка і пігментована
  • із пудрово-матовим фінішем
  • різкуватим запахом

Міська легенда говорить, що приблизно починаючи з 2020 року, коли черговий раз у бренду розширилась палітра відтінків Estee Lauder ЗМІНИВ ФОРМУЛУ тонального крему. Офіційно, представники бренду не підтведжують інформацію, але у коментарях соц мереж і тематичних блогах , користувачки також зазначають про зміни:

  • крем став менш пігментований
  • знизилась якість перекриття
  • став відбиватись на поверхнях
  • Лінійка відтінків не просто розширилась новими півтонами, а повністтю змінилась.
  • аромат змінився і став приємнішим схожим на лінійку тонів від Clarins

На заключення скажу ...

Double Wear - це прекрасний тон, якщо розуміти потреби своєї шкіри, якісно її підготувати, розносити продукт тонким шаром.

Розумію, що прихильницям сяючого тону і швидкого нанесення він не підійде, але

я залишаюсь палкою прихильницею класичної формули цієї тональної основи.

Мій тон:

2017 - 1W2 SAND ( насправді йшов з оливковим підтоном)

Після глобального перезапуску

1N0 - Porcelain

Культовий, бажаний і палко-коханий: інструкція, історія кохання і твіст вкінці.
Культовий, бажаний і палко-коханий: інструкція, історія кохання і твіст вкінці.