Січненко Дарья

Моя перша базова косметичка

Моя перша базова косметичка

Я пройшла курс «Макіяж для себе» і мені просто неймовірно закортіло, скупити всю косметику в окрузі. Але так як я вже людина свідома, вирішила спочатку зібрати косметичку з базових речей, які необхідні для створення різних образів: від повсякденних до вечірніх.

Передивилась кучу відгуків, зробила сотні свотчів в магазинах, порадилась с викладачем курсу - і ось Вам список моїх базових, рекомендованих речей. Всі засоби доступні, важкий люкс не брала. Не бачу в цьому сенсу, коли тільки починаєте. Якщо вже мені дійсно зайде, і я просто не буду уявляти своє життя без косметики, тоді вже перейдемо на більш «кручі» речі.

Отже,

  • база під макіяж та тон від Patricia Ledo. Базу взяла на водній основі, всі інші мені не прийшлись по душі. Тон у 03 кольорі. В мене трошки засмагле обличчя - тож цей тон гарно підійшов. Добре лягає на обличчя, не окислюється.
  • для контурінгу LN pro cream color sculptor у 101 відтінку. Холодний віддітнок. Гарно лягає. А ще мені прийшлось до вподоби, це те, що це одиничний продукт. Бо ці палетки з скульпторами, хайлатерами та рум’янами, я вважаю трохи безглуздими. Бо не завжди всі продукти там гарні.
  • консилер від Catrice. гарний засіб, наношу його також на повіки, як базу під тіні
  • рисова пудра від Kodi. Тут без коментарів. Гарна річ.
  • Рум’яна. В мене дві пари: essence matt touch blush в кольорі 30 rose me up та тон 02 Patricia Ledo Classic. Останні це просто захват. В них присутня розовинка та легкий блиск, в принципі можна не користуватись хайлатером.
  • хайлайтер soft highlight Patricia Ledo у 2 відтінку. Трошки спірний продукт, проте не поганий.
  • Тіні Give it to me straight від Colour Pop. Це буда справжня боротьба, щоб дістати цю палетку, але вона варта цього на 100%. Гарні кольори на всі випадки життя.
  • спрей фіксатор для макіяжу All night Fixer від Claresa. Свою функцію виконує, нарікань не має.
  • Туш, олівці, помади та засоби для брів -

рекомендувати не буду, тут все індивідуально, думаю Ви і самі знаєте, що вам підходить.

А ось 100% можу рекомендувати - це пензлик та тіней від Денис. Так вийшло, щоб він став навіть дороще палетки, і взагалі найдорожчим в косметичці. Проте від нього залежить те, як будуть лягати тіні та як вони тушкуються. Тож на пензлик коштів не шкодуйте .

Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Моя перша базова косметичка
Січненко Дарья
1
Підписники
0