Zera Khaibulaeva

Чоловічий шампунь, який я купляла чоловіку,а «віджала» собі☺️

Чоловічий шампунь, який я купляла чоловіку,а «віджала» собі☺️

Чому так сталось? Просто в мого чоловіка ціла колекція шампунів, він їх часто змінює , тому назбиралось банок. Чому змінює? Йому дуже швидко набридає шампунь або зʼявляється лупа при зміні.

А я не люблю, коли банки стоять без діла, я сторонник раціонального витрачання грошей та в принципі, за раціональне споживання та використання ресурсів.

Тож вирішила спробувати одну баночку собі.

Вибір пав на American CREW Daily cleansing shampoo.

Це професійний шампунь для щоденного використання .

Консистенція прозора, густа.

Що по складу?

AQUA WATER EAU, AMMONIUM.

LAURY SULFATE, DISODIUM COCO AMPHODIACETATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE CAPRY VLGLYCOL CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, MENTHOL PANTHENOL, POLYOUATERNIUM-I0, SODIUM GLYCOLATE, PARFUM (FRAGRANCE,12M

LMONENE, PRENOXYETHANOL BO1 898

Шампунь мʼяко очищує, має веганську формулу, аромат такий легенький, що мене і підкупило😌 Легенька мʼята з цитрусами. Ще мені сподобалось, що з невеликою кількості шампуню утворюється гарна, але не агресивна (як в масмаркетівських) шампунів піна. При нанесені піна утворює легенький холодок, така легка свіжість☺️

В мене не викликав ніяких подразнень, лупи чи свербіння.

На літо буде топчик 👍

Після миття здається, що волосся трохи стало важче, але це тільки до сушки. Після миття , дівчатам (якщо хтось захоче як і я спробувати чоловічий шампунь)обовʼязково нанести бальзам чи кондиціонер, бо може трохи підсушити.

Банку я майже закінчила, собі навряд чи спеціально куплю, бо маю плани на жіночі шампуні, а от чоловікам однозначно рекомендую 👍👍👍

Чоловічий шампунь, який я купляла чоловіку,а «віджала» собі☺️
Чоловічий шампунь, який я купляла чоловіку,а «віджала» собі☺️
Чоловічий шампунь, який я купляла чоловіку,а «віджала» собі☺️