Missmili

Тестуємо бюджетні штуки.Частина 4

Тестуємо бюджетні штуки.Частина 4

Попередні дописи на цю тему є тут:

https://club.makeup.com.ua/post/20276/

1.Шампунь і маска від Fortesse Professional серія Color Up & Protect

2.Маска для обличчя Sane Cleansing And Whitening Mask

3.Парфуми Landor Moon Away For Her

1.Шампунь і маска-взагалі,я вже пробувала шампунь від Fortesse Professional,але не пробувала маску.

Серія призначена для догляду та відновлення фарбованого волосся,в складі має пантенол-для зволоження,вітамін Е-для відновлення,лецитин-для підтримки яскравості кольору.

Обʼєм у зразках доволі великий,шампуню мені вистачило на два намилювання(і навіть цього було забагато)шампунь має нейтральний косметичний запах,намилюється добре з другого разу,гарно промиває волосся,після миття волосся нормальне,не схоже на паклю.

Маска в міру густа,також має нейтральний запах,тримати потрібно 5-10 хв,я тримала 5 хв.

По ефекту-волосся мʼяке,гладеньке і блискуче,маска більше нагадала бальзам.

Так - волосся легко розчісується,виглядає здоровим і блискучим,легко вкладається,а от вологої погоди не витримало -розпушилось.В цілому засоби мені сподобались,маска -заслабка для освітленого волосся,а от на шампунь варто звернути увагу,особливо тим у кого жирне волосся,я звикла мити волосся щодня або через день,бо вже на ранок воно жирне,а від цього шампуню-навіть на наступний день зачіска виглядала свіжою і чистою)

Такі зразки я завжди беру в подорожі, бо дуже зручно)

2.Впевнена,що багато хто пробував відбілюючу маску від українського бренду Sane,ну і я звичайно не виключення)

Маленький обʼєм в зразку якраз на один раз,зручно брати в подорожі,або просто затестити перед купівлею повного розміру)

Маска сприяє звуженню і очищенню пор,зменшує прояви недосконалостей та пігментних плям,вирівнює колір обличчя,зменшує почервоніння і запалення.В складі має Оксид цинку-який має антисептичну,підсушуючу і відбілюючу дію,Пантенол-для заспокоєння подразненої і запаленої шкіри,а також групу вітамінів РР, В1, Е, А і В7-для відновлення,зволоження і зменшення проявів постакне і пігментних плям.

Так от,я якраз маю проблемну шкіру,з веснянками і постакне,і така масочка мені дуже доречна.

Наношу на чисте сухе обличчя на 10-15 хв

Порції у зразку вистачає ідеально.

Маска має приємний аромат(щось нагадує,не памʼятаю що)і доволі густу кремову консистенцію

При нанесенні,маска не викликала ніяких негативних відчуттів,не було печіння,стягування чи чогось такого,комфортна і приємна-я б сказала так.

Змивала маску спонжиком⬇️

На виході,отримала чисте,свіже посвітлівше обличчя,тон шкіри став більш рівніший,а почервоніння менш видимі,також маска надає легеньке відчуття свіжості.

Маска сподобалась!Лайк👍

3. Landor Moon Away For Her

Парфуми -це дуже індивідуально,і загалом доволі субʼєктивно,для когось аромат може бути типу«надихатись не можу,так подобається»,а для когось -фу,ну не моє.Тому буду ділитись своєю субʼєктивною думкою.

В мене пробник на 1 мл,хоча виглядає,що більше.Пакування виглядає дуже мило і симпатично,паперовий пакеток з пробником всередині.

По нотам:

Аромат класифікується як пряний,східний.

На початку можна почути кардамон в поєднанні з корицею,а в нотах серцю-Ваніль, Вишня, Гвоздика, Мигдаль, Пачулі, Тютюн

В кінцевій ноті-Боби тонка, Какао, Ладан, Сандал, Чорнослив

Перш за все хочу відмітити схожість цього аромату з двума також українськими брендами а саме-Tsukerka Морозна вишня, Rebellion viva la vida,якщо почитати складники,то вони дійсно співпадають,і загалом ці аромати сприймаються однаково,наче один виробник їх створював(може й так?!якщо хтось щось знає,відпишіть👌)

Але що найбільш обʼєднує ці аромати,те що вони дуже густі,тягучі,стійки і дуже дуже пряні.Важко розбити на складові,бо те що я відчуваю,воно мені не подобається і не хочеться навіть принюхуватись.Але заради вас..

Дуже багато гвоздики,трохи аромату Пʼяної вишні і ваніль,от що я унюхала)

зразок достатньо просто потримати в руках,і цей аромат буде мене переслідувати весь день, за стійкість 5+)

Аромат не мій,і все тут.