#bybsmakeupclub

#bybsmakeupclub

Вирішила, що фото у рожевому купальнику може цілком замінити фото з рожевою стрічкою.

Для мене тема здоров'я молочних залоз, дякувати Богові, є тільки можливістю створити актуальний допис. Проте, перебуваючи зараз з мамою в онколікарні, бачу як багато жінок різного віку і розміру грудей мають величезні проблеми з молочними залозами. Стає страшно.

Тому з кожним роком починаю все пильніше приглядатися і до своїх. Груди маю невеликі, тому вдома дозволяю їм відпочити від бюстгальтера. Також стараюся підбирати білизну, яка не спричинятиме дискомфорту. Періодично стараюся пальпувати груди, аби переконатися, що там все ок. Жодних кремів не використовую. Після грудного вигодовування дитини мої груди зовсім не змінилися і цілком мене влаштовують. Основне, аби були здорові!

P.S. Маю декількох знайомих, які мали онкологію молочних залоз, і, слава Богу, успішно її подолали. Так от, свої причини своїх проблем вони вбачають у тому, що мали мастопатію під час грудного вигодовування дітей. Тому, майбутні мами, будьте пильними.

Бажаю усім міцного здоров'я!!!