MAXIMOVA🌷

Одне з останніх замовлень📦

Одне з останніх замовлень📦

Впевнена, ви так само як і я тицяєте на сердечка товарів, які сподобались з дописів у стрічці. Ось на цей раз я трішки купила цих хотілок☺️

Одне з останніх замовлень📦
Одне з останніх замовлень📦
  • Крем для обличчя. До нього були такі вимоги: з центелою в складі, з відновлювальним ефектом щоб закривати ним сироватки. Вагалась у виборі між трьома виробниками, та все ж зупинилась на Pyunkang.
  • Сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою 5% від Cos De Baha. Хотіла спробувати сироватку саме цього бренду. Спочатку обрала з саліциловою кислотою, але вирішила спробувати цю.
  • Спонж для обличчя. Просто потрібен був новий, обрала практично навмання у світло-бежевому кольорі, щоб виглядав прілічно навіть коли тональний з нього нормально не вимиється😂 ціна бюджетна.

На цьому мої самостійні покупки закінчуються😅 все інше - це вплив спальноти🫶

  • Консилер. Я ними рідко користувалась і не знала, який краще обрати, тому поклалась на ваші відгуки. Обрала від Maybelline Fit Me. Спочатку хотіла купити той, що з паралонкою зверху, але все ж обрала цей.
  • Гелевий олівець для очей Lamel, це вже залежність, хочеться тестувати на собі нові кольори😎
  • Рум’яна LN Pro. Коли я побачила у ваших дописах ці рожеві шайбочки, зрозуміла, що вони мені потрібні!!! Обрала 101 номер.
  • В одному з дописів побачила пробник парфумованої води MAREVE. Недавно я хотіла купити наугад флакончик Secret Sense але так і не наважилась без затесту. Чудово, що я дізналась про мініатюрки на 5 мл😁 тепер познайомлюсь з цим ароматом.
  • Допоміжні аксесуари для б’юті процедур: миска, лопатка та силіконовий пензлик. Це супер бюджетно і має бути у кожної в арсеналі! Мисочка стане в нагоді щоб розвести альгінатну, глиняну чи гідрогелеву маску. Або заміщати філер для волосся. Рекомендую👌

В подаруночок отримала пробник тонального) приємна дрібничка💛

Всім вдалих покупок!😘