qereply

#bybsmakeupclub

#bybsmakeupclub

MAKEUP Club підіймає такі важливі питання, що є нагадуванням про свою безпеку, здоровʼя та красу🥰

Мої поради, які вбережуть вас від раку грудей, котрими я хочу з вами поділитися:

~ Звісно ж, однією з найважливіших та простих дій є регулярне прощупування грудей стоячи/лежачи/сидячі на наявність густих вузлів, затвердіння та будь-яких змін. Якщо все ж таки щось було виявлено, потрібно негайно звернутися до лікаря! Також не рекомендую засмагати топлес, це дуже шкідливо

~ Регулярна перевірка у мамолога та чек-ап організму, хоча б раз на рік

~ Звертайте увагу на почервоніння, шелушіння та подразнення

~ Здоровий спосіб життя та правильне харчування🥗 Деякі продукти та добавки можуть провокувати рак, наприклад солодощі, копченості, чіпси, емульгатори тощо. Відмовтеся від шкідливих звичок, також важливо займатися фізичними нагрузками, це може бути щоденна зарядка, біг, тренування. Я зменшила шкідливі продукти в своєму раціоні та займаюся йогою, зробіть це і ви заради свого здоровʼя💗

~ Якісна білизна. Обирайте бюсти з натуральних тканин, які не будуть здавлювати груди та причиняти вам дискомфорт, найліпші варіанти для мене - мереживні бра та спортивні топи

~ Ще одним важливим пунктом є догляд за ділянкою декольте та спф, нижче прикріплюю засоби, які я раджу💅

Бережіть та любіть себе, бажаю вам не зіштовхнутися с такою страшною хворобою💋