Staissy

Чому ця пінка стала НЕзамінною в моєму ритуалі догляду?

Чому ця пінка стала НЕзамінною в моєму ритуалі догляду?

Пінка для обличчя “Relance Lactic Acid + Centella Asiatica Extract”

Хочу поділитися з вами своїм враженням від чудового засобу для догляду за шкірою обличчя - пінки “Relance Lactic Acid + Centella Asiatica Extract”.

🌿 Склад: Основними компонентами є молочна кислота та екстракт центели азіатської. Молочна кислота - це AHA-кислота, яка допомагає ніжно відлущувати мертві клітини шкіри, роблячи її більш гладенькою та сяйливою. Екстракт центели азіатської відомий своїми заспокійливими та зволожувальними властивостями.

💐 Запах: Насправді запах став однією з основних причин, чому я закохалася у цей продукт. Він легкий, свіжий і трохи квітковий. Кожен раз, користуючись пінкою, я відчуваю справжнє задоволення.

🛍 Де купити: Я придбала свій екземпляр на MAKEUP під час акції 1+1=3, тож ще й вигідно.

📝 Моя думка: Після використання шкіра відчувається свіжою, чистою і гладенькою. Пінка добре піниться, легко змивається і не пересушує шкіру.

Молочна кислота допомагає стимулювати виробництво колагену, що забезпечує пружність і молодість шкіри. Також вона здатна звужувати пори і вирівнювати тон обличчя. Екстракт центели азіатської, в свою чергу, заспокоює роздратовану шкіру, сприяючи її відновленню.

Спробуйте і ви, не пошкодуєте!

Напишіть свої думки про продукт, користувалися вже ним?

Чому ця пінка стала НЕзамінною в моєму ритуалі догляду?
Чому ця пінка стала НЕзамінною в моєму ритуалі догляду?