#notscarywithmakeupclub Косметика, яка відлякує проблеми 🎃 #notscarywithmakeupclub

#notscarywithmakeupclub Косметика, яка відлякує проблеми 🎃 #notscarywithmakeupclub

З віком мій тип шкіри змінився із комбінованого до нормального типу. Мене уже давно не турбують надмірні висипання. А ось сухість на шкірі зʼявилася, особливо в прохолодну пору року, коли вмикається опалювання.

Є у мене 2 помічника, які рятують мою шкіру від сухості 🙀

Коли донечка була зовсім крихітною, нам його порекомендував дерматолог. З тих пір він завжди є у нас дома. Використовуємо його всією сім’єю.

Попередньої зими у мене була сильна сухість на обличчі. Не допомагав жоден косметичний крем, а навпаки провокував почервоніння та шкіра сильно пекла. Тоді, я згадала про Cicaplast. Результат я побачила в перші ж дні. Не якого дискомфорту при виконанні на шкірі я не вічувала. Шкіра відновилася приблизно за неділю. Бальзам заспокоює , відновлює та лікує шкіру.

В склада Пантенол та Мадекасосідом. Завдяки цим компонентам бальзам миттєво заспокоює, прискорює та покращує природний процес оновлення шкіри.Збагачений антибактеріальними інгредієнтами – Цинком та Марганцем.

Доречі, рекомендую брати набором, так вигідніше та можна спробувати засоби в мініатюрах.

Для мене цей крем- легенда !

Обожнюю його використовувати для тіла.

Особливо на пʼяточки. В складі його пантенол, який сприяє загоєнню та відновленню шкіри.