Тетянка 🤩

Ніякі активи не злякають, а жахливе фото може #notscarywithmakeupclub

Ніякі активи не злякають, а жахливе фото може #notscarywithmakeupclub

Акне, чорні цятки, почервоніння, чутливість - те, з чим я боролась майже половину життя. Якби ж я знала правильні засоби для лікування та догляду 😅

Подолати це вдалося після жахливого загострення на моїй шкірі, яке сталося майже рік тому. До слова хоч в мене проблемна шкіра але великих запалень не було ніколи до цього випадку. Мені одразу призначили системні ретиноїди і поступово весь жах почав проходити. Після цього ніяки активи мене не злякають 🙃

Щоб підтримувати шкіру в гарному стані використовую ретинол, мій фаворит активів. Користуюся Дерива водний гель, у якого в складі адапален. В мене тільки позитивний ефект від цього гелю 👌🏻

Також користуюся 2 умивачками, 1 з яких це Cerave глибоко очищувальний гель для схильної до недосконалостей шкіри обличчя та тіла. В складі є саліцилова кислота, яку я теж дуже люблю. До лікування роаккутаном мала засоби з цим активом, які дуже гарно впливали на стан шкіри.

Ніхто ніколи це фото не бачив, але це доказ ефективності системних ретиноїдів та адапалену (початок лікування, приблизно 1 місяць на роаккутані)

Ніякі активи не злякають, а жахливе фото може #notscarywithmakeupclub
Ніякі активи не злякають, а жахливе фото може #notscarywithmakeupclub