🌺Крістіна🌺/Тita

Як я вилікувала акне? Моя боротьба 👹1 частина

Як я вилікувала акне? Моя боротьба 👹1 частина

2 частина https://club.makeup.com.ua/post/21696/

3 частина https://club.makeup.com.ua/post/21734/

Привіт!

Ну.. хочу сказати, що нарешті я наважилася поділитися цією історією 🤌Тому що раніше.. я б ніколи не виставила свої такі фото. Але думаю настав цей час і сподіваюсь що це стане у нагоді і хтось не буде повторювати моїх помилок. Далі буде історія довжиною в 3 роки в хронологічному порядку🙃

Мені 22 роки, маю комбінований тип шкіри. Майже все моє підліткове життя починаючи з 16 років мене мучали прищі на обличчі. Це було дрібне підшкірне висипання на лобі в основному. Яке ніяк не проходило.

На фото нижче прикріплю фото 2020 року як саме виглядали мої висипання та з якого я і почну свою історію.

Спойлер: це далеко не найгірший стан моєї шкіри в усій цій історії)))

Ось так це виглядало під шаром тонального засобу. (2 фото)При кімнатному освітленні це ще куди не йшло.., але як тільки я виходила на вулицю…

Було отак. І так я проходила ще рік. Думаю казати як я комплексувала зайвий раз не буду.😖

Як я вилікувала акне? Моя боротьба 👹1 частина
Як я вилікувала акне? Моя боротьба 👹1 частина

Потім до мене в голову прийшла «геніальна» 🤔думка. 😂

Піти до косметолога на чистку і він вирішить всі мої проблеми! 🤝

Все проходило нормально, безболісно.. Можливо боляче мені не було тому, що я дуже хотіла позбавитись прищів на обличчі і нічого не відчувала крім радості в передчутті чистого обличчя. Це ще я не знала і не розуміла що в косметолога НЕ БУЛО МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ. 🥲

Так як я прийшла майже не в сльозах.. я готова була придбати все, аби тільки це допомогло.

Ви тільки представте, як радісно косметологу таке чути🥲🥲🥲

Х швиденько підібрала догляд до мого типу обличчя.. Це був новий для мене бренд Pelart Laboratory.

Так як я вже писала що не розумілась в косметиці від слова зовсім звісно я не дивившись що там одразу імпусильсивно купила всі засоби.

Х мені виписала ось такі доглядові продукти:

Прийшовши додому після косметолога моє обличчя виглядало ось так (фото вище 👆)

Прищі начебто почистили, але вони все одно залишились. Просто тепер як відкриті не знаю як це правильно пояснити 😅

Я дотримувалась догляду засобами які купила у Х

•Кожного ранку вмивання пінкою+тонер+крем

•Кожного вечора вмивання пінкою+тонер+гель-флюїд

З приводу даного догляду скажу одразу, що він в моїй ситуації результату не дав(хоча важко обʼєктивно судити після чистки), можливо в цілому він ОК, але не допоміг мені.

Гель флюїд дуже погано висихав на обличчі, а на половині пінки в мене зламався дозатор ((( Крем нормальний, тонік теж.

Ось так виглядав мій лоб через 3 дні. Косметолог запевнив що все повинно було зажити. Висипання мене звісно не покинули, вони залишилися далі зі мною, можливо в цілому стало виглядати це трішки краще аніж було ДО. На дотик воно дуже відчувалось 🥺

Це далеко не самий кінець історії, тож скоро напишу 2 частину

якщо цікаво, дайте реакцій🥺