Viktoria Ilnytska

Влаштуй собі релакс🛁

Влаштуй собі релакс🛁

Прийом гарячої ванни може бути дуже релаксуючим та корисним для фізичного та психічного здоров'я. Головне не пересиджувати у воді, бо наслідки можуть бути негативні🫠

Я люблю приймати гарячу ванну і знаходжусь в ній не більше 10 хвилин; якщо тепла водичка, то можна 15-20 хв🕘

Позитивний ефект💁🏼‍♀️:

  1. Розслаблення м'язів: Тепла вода допомагає розслабити напружені м'язи та полегшує біль після фізичного навантаження.
  2. Зняття стресу: Гаряча ванна сприяє зниженню стресу і розслабленню, покращуючи настрій.
  3. Покращення сну: Прийом гарячої ванни перед сном може допомогти полегшити засинання та покращити якість сну.
  4. Догляд за шкірою: Вода може зм'якшити шкіру, а при додаванні олій або солей до ванни може поліпшити її стан та гладкість.
  5. Видалення токсинів: Гаряча вода сприяє відкриттю пор шкіри та сприяє виділенню токсинів через потові залози.

Можу приймати ванну двічі на місяць, а можу і раз на 2 місяці.. Люблю додавати до води піну, сіль та ефірні масла🥰

Піна яку вирористовую зараз - від польського бренду: одразу піниться, має солодкий запах, гарно зволожує шкіру, що одразу помітно на дотик.

Обовʼязково додаю 5-7 крапель ефірного масла💜 Цього разу це композиція масел, яка вміщує олію лаванди, герані і лимону.

Який ваш ідеальний прийом ванни?🌸

Влаштуй собі релакс🛁