Zera Khaibulaeva

Ніжний квітковий весняний🪻аромат з Garnier mineral

Ніжний квітковий весняний🪻аромат з Garnier mineral

Підсіла на кулькові дезодоранти-антиперспиранти від Garnier.

Після закінчення Garnier mineral Ультразахист 48 годин non stop(ним, доречі, я була задоволена, ось тут мій відгук https://club.makeup.com.ua/post/16151/ )взяла на заміну Захист 6в1 48 годин non stop.

Мені дуже подобається дизайн пластикового флакону, ніжна бірюзова кришка. Пластик плотний, підлягає переробці.

Флакон легкий і зручний для носіння навіть в маленькій сумці.

Ролик не маленький, середнього діаметру, наносити легко.

Наносити треба на суху чисту шкіру, треба дати просохнути після нанесення ( в мене сохне хвилини 3-5, для мене це трохи довго😌, хоча в спеку може і швидше буде сохнути ). Не липкий.

Ніжний квітковий весняний🪻аромат з Garnier mineral
Ніжний квітковий весняний🪻аромат з Garnier mineral
Ніжний квітковий весняний🪻аромат з Garnier mineral

Аромат квітковий, хто не користується парфумами, і любить квіткові аромати,може їх замінити. Тримається протягом дня.

Дезодорант збагачен перлитом, який є сильним абсорбентом, усуває неприємний запах та сприяє зменшенню розмноження бактерій.

Що по дії?

Запах поту не відбувається, піт в мене повністю не блокує, якщо одяг в обтяжку, при активності може лишати мокрі плями. Це для мене мінус. Але це все індивідуально, в кожного своі потові залози і різні виділення. Але я стараюсь не носити такий одяг, тоді дискомфорту немає. Подразнень не викликав.

В цілому мені подобається дезодорант🪻. За таку маленьку вартість- хороший варіант 👍