Kate Beauty💕

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Щиро дякую MakeUp за можливість тестування такого неймовірного боксику💕.

Цей пробничок запав мені в серденько з першого пшику🥰.
Спочатку відчувається аромат солодкої вати, потім нотки карамелі та малини, далі приємна лакриця, й наостанок знову солодка вата. Це просто ідеальний, дівчачий аромат. Аромат на одязі відчувається декілька днів.

Мені настільки сподобався цей пробничок, що я його вже повністю використала, й вирішила порадувати себе до дня народження😅, й вже додала до кошика повнорозмірний варіант цієї парфумованої води.

Дизайн гелю для брів мені сподобався: мінімалістичний, але стильний. Щіточка непогана, але спочатку було незвично нею користуватись. Щодо самого гелю, то він мені дуже сподобався. Адже має хорошу фіксацію, не залишає білого нальоту на брівках, і не робить їх блискучими. Але найголовніше, що гель взагалі не відчувається на бровах. Тому, для щоденного використання, цей гель ідеальний❤️.

Дизайн воску для брів дуже стильний💖. Щіточка, що йде в наборі, зручна. Віск має дуже хорошу фіксацію, але мені не до вподоби, що брівки стають темними й блискучими. Цей віск, особисто мені, сподобався менше, ніж гель для брів.

Тонік має дуже ніжне, гарне пакування та непоганий запах. Але у мене після першого ж використання сталась алергічна реакція, спочатку відчувалось не сильне печіння, а потім з'явились червоні плямки на щоках. Тому, на жаль, тонік мені не підійшов🥺.