AsyaFox

Bilou сухий шампунь

Bilou сухий шампунь

Глибоке розчарування прийшло до мене з покупкою цього продукту....

Почну з того, що продукція Bilou подобається мені і моїм подругами через неймовірно приємні аромати і милий дизайн упаковок, що й не оминуло даний продукт. Так, дійсно, запах у спрея класнючий, солодкий як полуничка з вершками, АЛЕ , це чудово коли йтеться про парфюм, ціль якого - аромат тіла, а від сухого парфюму я очікую що? Свіже волосся в першу чергу! Пряме його призначення - очищення, виробник обіцяє нам: поглинання надлишку шкірного жиру, довше зберігання свіжості у прикориневій зоні, солодку парфумерну композицію. Спосіб застосування: "Розпорошіть на лінію росту волосся з відстані приблизно 20 см. Залиште на короткий час, м'яко помасажуйте, а потім розчешіть волосся." Купляючи товар, я очікувала стандартної дії сухого шампуню, і няік не очікувала маленький камінчик на дні, який не помітила при покупці. В описі товару ми знаходимо одне речення, де написано, що шампунь потрібно наносити на чисте волосся, аби воно довше залишалося чистим... Вирішила перечитати опис я вже після того як поспішаючи вирішила освіжити зачіску, але не зрозуміла чому окрім запаху на моєму волоссі не було ніякого ефекту, шевелюра залишалася жирною скільки пшиків я б не робила. Підсумовуючи хочу сказати, що правильніше було б назвати продукт: "Спрей для подовження свіжості волосся", але аж ніяк "Сухий шампунь" - бо його фунцій він не виконує. Раджу вам не повторювати моїх помилок, і уважніше читати опис.

Висновки: в даній ціновій категорії є продукти більш якісні. Не виконує своїх функцій.

До зустрічі в новій публікації :3