Вікторія

Затест мініатюри сироватки від Ланком

Затест мініатюри сироватки від Ланком

Отримала я подаруночки від бренду і почала їх критикувати і почала я знайомство з доглядовою косметикою від Ланком. Першу сироватку 3 в 1 я не зрозуміла. Даємо шанс мініатюрці супер догої сироватки за 3,5 к за 50 мл 😱

Мініатюрка має 7 мл, вид сироватки з піпеткою. В середині мутна рідина майже без запаху

Затест мініатюри сироватки від Ланком
Затест міні�атюри сироватки від Ланком

На початку списку має Лізат ферменту Біфіда - це пробіотичний інгредієнт, який може допомогти реактивній шкірі стати менш чутливою до агресорів навколишнього середовища шляхом зміцнення її мікробіома. Це заохочує шкіру помітно відновлюватися та виглядати здоровішою. Також доведено, що ферментовані пробіотики допомагають зменшити розмноження шкідливих мікроорганізмів на поверхні шкіри, потенційно покращуючи загальні, часто неприємні проблеми зі шкірою

А далі спирт 🤔 Дивно, для сироватки за такі гроші.

Що там ще? Силікони, гілауронка, саліцилова кислота.

Виробник каже про інноваційну технологію, яка має омолоджувати шкіру.

Також, судячи з опису, це не повноцінна сироватка, а щось, що маємо використовувати із сироваткою

Цитата: " Важливо відзначити, що активатор було розроблено для використання у поєднанні з іншими косметичними продуктами - сироватками, зволожувальними засобами і скрабами"

Нічого не зрозуміло, але дуже цікаве. Мала тонер з біфідобактеріями і кращим складом від Mary&May, який коштував 500 грн. https://club.makeup.com.ua/post/15498/Чому я маю купити цю сироватку, а не тонер, я не зрозуміла. На шкірі від неї я якогось вау ефекту не помітила, наносила її на свою сироватку.

Дівчата, хтось її пробував, як вам результат?