Missmili

Косметичка на роботу

Косметичка на роботу

Іноді здається, що з часів школи деякі речі не міняються,кожну неділю я збирала портфель перед навчанням,щоб зранку на це не витрачати часу,а зараз я вже доросла жінка але все так само збираю сумку і косметичку перед робочим тижнем 😂

Косметичка на роботу

Речей в мене не багато,бо окрім косметички потрібно тащити на собі безліч зарядок,павербанків і ще й ноут.

Але все потрібне і важливе(майже все😂)

1.Ліки,ну то святе,знеболююче,від алергії,буває ще й краплі для носу,але не в цей раз,я вже перехворіла)

2.Камінчики-зі мною вже давно,подарувала дорога для мене людина, і вони вже стали як талісман, по звичці завжди держу їх в косметичці.В мене :рожевий кварц-вважається талісманом любові,а також чорний турмалін-має захищати від негативу і надавати душевного спокою)

3.Гігієнічні штуки-а саме тампон(и),вологі серветки і пластир - якщо порізала чи натерла ноги

4.З косметикою все просто-пудра з дзеркальцем Maybelline fit me,блиск для губ Essence і олівчик для губ glambee в 110 відтінку.

5.Резинка для волосся invisibobble

6.Шоколадка(вафелька)-щоб в сумці не було срачу ,то шоколадку чи батончик завжди кладу в косметичку.Намагаюсь завжди мати при собі щось їстівне,бо не завжди встигаю кудись вийти пообідати.

Ще є маленька розчіска,але вона постійно мігрує з косметички до кишені у сумці)

Ось і все)