Viktoria_Ilnytska

Smokey eyes ще актуальні, у світі «natural»?💫

Smokey eyes ще актуальні, у світі «natural»?💫
Smokey eyes ще актуальні, у світі «natural»?💫

Давненько не робила собі смокі айс

Тим більше, згідно статистичних даних моєї сторінки, найбільше переглядів отримали дописи саме з макіяжем💗 Тому хто я така, щоб зупинятися в цій темі?😅

Вирішила зробити не просто лук з використаними продуктами, а й по-етапно розповісти, можливо для когось з вас, красуні, ця інформація буде корисною і зможете спробувати її застосувати на практиці🫶🏻💎

Спочатку починаю з очей, оскільки це смокі - тіні, блискітки, які мають властивість осипатися в процесі. Завжди так роблю, аби в кінці змити, підтерти лишнє і лише потім роблю тон та скульптурую.

Отже:

  • Зволожую губи бальзамом-маскою від Lameige🌸
  • Спершу наносимо праймер на повіки, для кращої стійкості тіней. У мене - від Mary Kay💗
  • Далі запускаємо в дію бібі крем або тоналку і закріпляємо звичайною пудрою. У мене бібі від Missha, пудра - Rimmel✨
  • Тепер готуємо каркас для майбутніх смокі: чорним каялом/олівцем який має легко та чітко наноситись, замальовуємо частину повік як на фото. Розтушовуємо це все пензлем від лінії росту вій, рухаючись по рухомій повіці, невиходячи за підбрівну кістку🖤 Все має виглядати акуратно без чітких ліній🙌🏼
  • Промальовуємо нижню повіку тим самим каялом✨

Настав час "накладати" тіні і делікатно розтушовувати, тож набираємось терпіння та продовжуємо🫶🏻✨

  • Коричнуватим відтінком тіней, розтушовуємо від кутиків ока, рухаючись до середини повіки - створюємо кордони для гарнючих шимерних тіней🤩
  • Пудрою тушуємо від початку повіки до кінця🪄
  • Набираємо зовсім трохи чорних тіней - у мене від Atelier🙌🏼 (Довго відкладала на них, бо вони дійсно круті як по пігментації, так і по стійкості) Наносимо обережно їх по лінії росту вій і припарковуємо на кінчику ока, потім вже кісточкою, без набору, тіней повторюємо так кілька разів✨
  • Нижні повіки промальовані каялом, закріпляємо чорними тінями і промальовуємо слизову🖤
  • Мій улюблений момент:😍💫 Набираємо на плоску кісточку добре пігментовані тіні (у мене від KIKO) і наносимо їх тільки на рухому повіку, не виходячи за її кордони. Далі чистою кісточкою проходимося легенько (як двірниками на авто) по повіці, ніби зʼєднуючи усі фарби🪄

Тут усе просто:

Що осипалось в процесі малювання очей, те стирається з обличчя і приступаємо до тону та скульптора🙌🏼

Брови зафіксувала гелем, не фарбувала їх. Для губ обрала aden номер 6💗 Так як з попереднього допису більшість вподобала саме його😍 І він гарно доповнив макіяж💫

Що скажете?😊