Вікторія

Боротьба з осіннім випадінням волосся

Боротьба з осіннім випадінням волосся

Густоти в мене і так немає, та намагаюсь зберігти те, що є. Бо кожну осінь починається цей волоссяпад. Ця пляшка в мене залишися ще з весни, десь половина, тож як тільки я побачила збільшення кількості волосся на розчістсі, одразу дістала його з закромів

Не буду інтригувати, від цієї сироватки він реально зупиняється. Я це бачу і на гребінці, і на сіточці в ванній. Чи стимулює він рост волосся - я не помічала якогось вау ефекту. Ефективніше працює в комбінації з шампунями цієї ж лінки. Шампунь в мене був весною, зараз в мене Керастас дженезіс, який теж прости випадіння. До речі, великий об'єм шампуню Derdoc іде в пляшці в помпою!

Що мені зайбільше не подобається в цій пляшці, це вона сама! Чому сировакта в форматі спрею, а не засобу з піпенкою? Ну хто це придумав? Це ж не зручно (особисто для мене), бо більшість продукту потравляє не на корні, а на волосся...

Взагалі, у Віші якись проблеми з пакуванням в цій серії. Бо ампули - це найнезручніші ампули, які в мене були. А було їх багато. Я вже просто беру піпетку, до речі продається на мейкапі дуже зручна для таких сасобів, і наношу нею засіб саме на коріння.

Добиваю цей засіб, і на заміну буду пробувати від Hillary (у форматі сироватки). І ще мені Ів роше пристали в подарунок засіб від випадіння (у тубі з вузьким горлишком-піпентою).

Засіб робочий і дійсно здатен зупинити волосопад. Рекомендую брати одразу з шампунем, якщо все зовсім погано. Ходять легенди, що здатен допомгти відростити волосся, я на собі не побачила

Боротьба з осіннім випадінням волосся
Боротьба з осіннім випадінням волосся