Тетянка 🤩

Мій перший подарунковий боксик #testmakeupclub відгук

Мій перший подарунковий боксик #testmakeupclub відгук

Дякую Makeup Club за таку чудову можливість тестувати класні засоби 🫶🏻

Пройшло рівно 10 днів як я отримала посилку й почала використовувати продукти та маю що розказати про кожен 💎

Додам що це моє знайомство з усіма брендами

  • Естетичне та зручне пакування з дозатором, виглядає дуже гарно. Надписи українською мовою є тільки на додатковій наліпці. Також є надпис шрифтом Брайля для незрячих, думаю це назва шампуню. Після відкриття потрібно використати впродовж 12 місяців 🗓
  • Має не рідку та не дуже густу консистенцію, запах різко трав'яний та після миття залишається на волоссі - не всім може сподобатися. Якщо вірити виробнику, то в складі 97% натуральних інгредієнтів - органічні екстракти кропиви, артемізії, розмарину та ментолу 🌿
  • Волосся очищає дуже добре, думаю 10 днів це замало щоб оцінити ефект зміцнення, проте волосся дійсно стало випадати менше та ефект для мене тільки позитивний. Чистота та свіжість голови трохи довша ніж з моїм звичайним шампунем (в мене жирний тип 👱🏻‍♀️), засіб не пересушує, трохи менший об'єм волосся, але думаю для цього просто потрібно для пари кондиціонер у догляді)

Рекомендую та хочу спробувати інші продукти бренду H.Q. Beauty, ще напишу більший відгук про стан мого волосся 🥰

  • Естетичне пакування в стилі мінімалізму, мінус в поганій якості надписів - почали стиратися буквально за декілька днів. Мені подобається що на кожній стороні упаковки написано окремо про кожен засіб всю потрібну інформацію. Бальзамом і скарбом дуже зручно користуватися, для маски я використовую маленький шпатель. Після відкриття всі засоби потрібно використати впродовж 6 місяців 🗓
  • Всі продукти мають гарний та солодкий фруктово-ягідний аромат та приємну текстуру. Склад багатий на олії - солодкого мигдалю, макадамії, карите, кокосу 🥥
  • І бальзам, і скраб з маскою добре виконують своє призначення. В мене постійна проблема з сухістю губ і можу сказати що ефект після них кращий ніж в мого бальзаму, який розрахований на захист губ під час приймання системних ретиноїдів

Мені дуже сподобався набір і я активно користуюся бальзамом та скрабом, рекомендую для краси та ніжності губ 👄 (якщо не боїтеся за надписи на баночках)

  • Гарне пакування, виглядає досить естетично, зараз здається зручним, але не впевнена як буде коли засобу залишиться мало. Всі надписи українською мовою. Після відкриття бальзам потрібно використати впродовж 6 місяців 🗓
  • Консистенція в бальзаму досить густа та приємно пахне (я відчуваю хвою та імбир, корицю можливо зовсім трохи). В складі крім імбиру та кориці є олія ши, яка живить, зволожує, пом'якшує, заспокоює, має протизапальну активність і регенеруючі властивості
  • Якщо не покладати великих надій на зігрівальний ефект (який я відчуваю легким поколюванням і трішечки теплотою) бальзам дуже гарний варіант для зволоження, живлення та пом'якшення шкіри ніжок. Мені подобається наносити його ввечері перед сном, це вже маленький ритуал 😅

Рекомендую, за ці дні мої ніжки стали куди приємніші на дотик, зникла сухість стоп 😊

  • Великий об'єм гелю, мені не вистачає дозатора, на пляшці можна знайти потрібну інформацію українською та англійською мовами. Після відкриття потрібно використати впродовж 6 місяців 🗓
  • Запах - не моє, пахне важко солодкою жуйкою і не відчутна ніяка м'ята, на тілі не залишається і це для мене великий плюс. Але на захист аромату може стати мій хлопець 😄 йому дуже сподобався. Гель густий тому і досить економний, прозорий з рожевим відтінком, в складі містить ефірну олію перцевої м'яти та екстракт гуарани.
  • Пінить гель дуже добре, очищує шкіру та не сушить, якихось негативних реакцій в мене не виникло. Здається це все що треба для такого продукту: якість - об'єм - ціна 🔥

Це гарний варіант бюджетного гелю для душу, через запах собі ще раз на використання не придбаю, але придивлюся до інших ароматів з цієї серії засобів 🙃

Я дуже чекала на цю бомбочку, так як раніше не користувалася і хотіла спробувати, влаштувавши вечір релаксу у ванній 🧖🏼‍♀️

  • Бомбочка велика за розміром, має яскраве пакування та одразу привертає увагу. В складі є ефірні олії ши та розмариру
  • Перший досвід використання бомбочок був вдалим 😄 розчиняється повільно, бурлить у воді приблизно 5 хвилин, запах схожий на гель для душу (я вже писала як особисто мені аромат), відчувається ефект обгортання маслами тому шкіра досить ніжна після приймання ванни

Я зовсім не експерт по бомбочках 😅, але ефект мені сподобався тому хочу спробувати вируючі кульки інших брендів

Це пробники зволожувального денного крему з гіалуроновою кислотою – Derma E Hydrating Day Cream та воложувального нічного крему з гіалуроновою кислотою – Derma E Hydrating Night Cream для обличчя

  • Виробник вказує на пакуванні що ці кремчики підходять для сухої шкіри, містять високий вміст гіалуронової кислоти, живить шкіру обличчя соком алое, зменшує прояви старіння. По відчуттям креми дуже схожі - мають густу консистенцію, аромат легкий і мені сподобався. Нічний буде трішки сильнішим по живленню
  • В мене комбінований тип шкіри і я звикла до засобів легших за текстурою, нічний точно заважкий для мене. Але кремчики мені сподобалися, для сухої шкіри будуть дуже класними 🤩 Відчуття липкості відсутнє, не викликали алергії та негативних реакцій. Звичайно щоб оцінити ефект пробників буде замало, але вистачить щоб зрозуміти чи підходить текстура

Окремо хочу додати що креми не тестуються на тваринах і не містять компонентів тваринного походження, тому є на 100 % веганським 🌱🫶